Ulož - uložené 1×

Set Swarovski Cubes - svetlozelená

Predám kompletnú sadu Swarovski Elements Cube v svetlozelenej farbe - prsteň v kombinácii s príveskom a náušnicami. Nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k menej formálnemu oblečeniu aj k večernej róbe.
Elegantný módny prsteň Cube je zdobený dvoma kryštálmi Swarovski Elements, ktoré sú zasadené do rhodiovaného striebra. Prstienok má univerzálnu nastaviteľnú veľkosť, možnosť roztiahnuť na veľkosť 53-60. Náušnice sú napichovacie. Všetky kryštály Swarovski Elements Cube majú veľkosť 6 mm. Veľmi pekný nosený stav. Súčasťou je aj pôvodná krabička.
Aktualizovaný pred 6 dňami
6 zobrazení od 12. máj 2022
40 €
logiqa    Bratislava - Karlova Ves
Milé mamičky, teší ma, že vás zaujalo niečo z mojej ponuky. Tovar posielam po pripísaní peniažkov na účet SK7011000000002939005057, väčšinou do 2-3 dní. Ceny sú pevné, prosím nezjednávajte. K cene treba prirátať poštovné podľa taríf cenníka Pošty/Packety a vami vybraného typu zásielky. Nemám problém ani s obyčajnou poštou bez doporučenia, ale je to na zodpovednosť kupujúcej (zatiaľ som nemala žiadnu zlú skúsenosť, všetko dorazilo v poriadku). Ocením info o úspešnom prijatí balíčka. Je samozrejme možný aj osobný odber. Všetky predávané vecičky sa snažím čo najdôkladnejšie pofotiť, ale kľudne na požiadanie doplním ďalšie foto. Tovar neberiem späť. Na otázky rada odpoviem. Keď vám niečo premeriavam, dopĺňam fotky alebo odpovedám na akúkoľvek otázku, očakávam spätnú reakciu - kľudne aj, že si to nakoniec neprosíte. Ďakujem, že pomáhate udržiavať ekologický kolobeh vecí 🌍
Zobraz celé podmienky
Set swarovski cubes - svetlozelená, swarovski
Set swarovski cubes - svetlozelená, swarovski
Set swarovski cubes - svetlozelená, swarovski
Set swarovski cubes - svetlozelená, swarovski
Set swarovski cubes - svetlozelená, swarovski