Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník

Ručne šitý náhrdelník na čiernej taftovej stuhe v čierno-zeleno-zlatých farbách.

Náhrdelník pôsobí masívne a jemne zároveň vďaka použitiu hladkej stuhy na uviazanie okolo krku. Mašľa ako zapínanie pôsobí dievčensky. Konce stuhy sú upravené opálením nad ohňom, nebudú sa párať.

Náhrdelník je vytvorený šitím technikou peyot. Na výrobu je použitý kvalitný materiál: japonské korálky Toho a Miyuki rôznych veľkostí, pevná niť C-lon a taftová stuha, ktorú možno vyrovnať žehlením (cez látku alebo parnou žehličkou).

Výroba náhrdelníka trvala niekoľko desiatok hodín, jednotlivé korálky sú zošité pevne s prihliadnutím na estetický vzhľad a tvar. Prirodzeným výsledkom pri zmenšovaní jednotlivých otočení špirálového tvaru náhrdelníka vznikli na jeho opačnej strane prechody, ktoré však pri správnom nosení nie je vidieť.

Veľkosť: Šitá časť náhrdelníka: cca 19cm
Dĺžka stuhy: cca 53 cm na oboch koncoch
Aktualizovaný pred 1 týždňom
94 zobrazení od 29. júl 2018
41 €
Oznam od predajcu: SK45 0900 0000 0051 7270 4031
popoluskaxy    okres Stropkov
Neobchodujem s: mirka_t

Ďakujem za návštevu v mojom bazári. Predávam veci minimálne použité, resp. nové, ktoré dcéra a syn nestihli vynosiť. V prípade záujmu posielam veci po obdržaní peňazí na účte. Poštovné je podľa taríf slovenskej pošty (berte do úvahy aj váhu balíka). Moje číslo účtu: SK45 0900 0000 0051 7270 4031
V prípade otázok ma kontaktujte, rada odpoviem, prípadne premeriam. Vaše hodnotenie ma poteší :-) Pekný deň, Jana
Zobraz celé podmienky
Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník,
Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník,
Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník,
Čierno-zeleno-zlatý náhrdelník,