Ulož - uložené 13×

Náhrdelník

Super stav.

+ poštovné
Aktualizovaný pred 2 dňami
57 zobrazení od 14. okt 2021
4 €3,50 €
ivana221    Trenčín
Dobrý deň, ďakujem za návštevu môjho bazárika. Tu sú moje podmienky predaja:

1. Veci posielam až po pripísaní platby na môj účet, na dobierku po zlých skúsenostiach neposielam. Balíčky odosielam do troch pracovných dní od pripísania platby. Ak mi to však pracovné povinnosti nedovoľujú, upozorním na to.
2. K cene je vždy potrebné prirátať poštovné, ak nie je uvedené inak. Posielam podľa toho ako si požiadate, obyčajne alebo doporučene, 2. alebo 1. triedou, cena poštovného podľa váhy balíčka a taríf slov. pošty. Obyčajné poštovné avšak len na Vašu zodpovednosť, za stratu balíčka NERUČÍM a v tom prípade peniaze NEVRACIAM. PROSÍM, poštovné nezjednávajte, hlavne nie odpustenie poštovného pri veciach za minimálnu cenu. Poštovné predsa neplatíte mne, ale pošte.
3. Ak sa po vyžiadaní podkladov k platbe neozvete do 24h, posúvam tovar automaticky ďalšej záujemkyni!!! Po vyžiadaní čísla účtu považujem objednávku za záväznú, preto ak nedôjde k úhrade, píšem NEGATÍVNE hodnotenie. Ďakujem za pochopenie.
4. NEVYMIEŇAM, na takéto správy už ani nereagujem.
5. PROSÍM, ceny nezjednávajte, sama ak to uznám za vhodné, ceny znížim, prípadne navrhnem zľavu, hlavne pri kúpe viacerých vecičiek.
6. Inzerát mažem 7 dní po odoslaní, myslím, že je to dostatočný čas ma informovať či balíček prišiel/neprišiel v poriadku.
7. FOTO na postave NEROBÍM! keďže veci predávam zväčša preto, lebo sú mi malé/veľké alebo jednoducho mi len nesadli a nepasujú mi.

Ďakujem za prečítanie a rešpektovanie mojich podmienok predaja. Budem rada ak si niečo vyberiete a kontaktujete ma:-)
Zobraz celé podmienky
Náhrdelník,
Náhrdelník,