Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 4×

Náramok

Náramok sa skľadá zo :
14 × korálok ružového mačacieho oka(10mm), 12 × 2,5mm korálok striebornych(925), 1 × 4mm strieborná korálka a
1 × korálka s písmenkom(925).
Všetky strieborné komponenenty sú strieborné(925).

Na výber mám aj iné farby korálok, okrem bielej mám aj modrú, ružovú a fialovú. A samozrejme výber písmen je na Vás.

Mačacie oko(polodrahokam) ma vplyv na telo: Zmierňuje hyperfunkciu v hormonálnom systéme. Pomáha pri nadmernom podráždený nervov a nežiadúcich pocitoch. Redukuje úporné bolesti.

Duševné účinky: Pomáha citovo sa odpútať a pri tom zostať intelektuálne prítomný. Chráni ho pred ovplyvňovaním a uľahčuje mu povzniesť sa nad problémami.

V prípade akých koľvek otázok ma neváhajte kontaktovať :)
Aktualizovaný pred 1 týždňom
138 zobrazení od 11. sep 2018
14 €
1barby2    Bratislava - Karlova Ves
Ahoj,
Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazáru.
Detské veci, ktoré predávam, sú výlučne po mojom synovi. Predávam aj z môjho šatníka veci. Väčšina z nich je v 100% stave, takmer ako nová, alebo fungl nová. Na prípadné poškodenie alebo nedostatok upozorňujem v popise, pridám detail na foto.
Tovar posielam väčšinou ako doporučený list 2. triedou, na požiadanie aj prvou, po pripísaný sumy na môj účet....iban SK4909000000000179487727
Obyčajne iba na zodpovednosť kupujúceho, za prípadnú stratu nepreberám zodpovednosť, takže je na každom ako sa rozhodne posielať zásielky. Veci nevymieňam, mame ich dosť a potrebujeme sa ich skôr zbaviť. V prípade pochybností sa pýtajte- na otázky rada odpoviem, na požiadanie premeriam. TOVAR SPÄŤ NEBERIEM A ANI PENIAZE NEVRACIAM!!!! Čiže sa radšej dvakrát opýtajte. Dúfam, že so zakúpenými vecami budete spokojný :)
Zobraz celé podmienky
Náramok,
Náramok,
Náramok,
Náramok,
Náramok,