Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Vlastná výroba

Kabelka Folk sivý

Handmade kabelka veľkosť 35x40. 3 veľké vnútorné vrecká. Dvojvrstvová a samozrejme prateľná. Zo 100% bavlny. Mašličky su odnímateľné.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
11 zobrazení od 28. máj 2020
15 €
marionka31    Nové Zámky
Zdravím ☺️ poprosím o prečítanie :)
V prvom rade ďakujem za nahliadnutie. Veci mam vo fakt Top stave. Ku každej veci treba pripočítať poštovne podľa váhy danej veci (POŠTOVNE PLATÍTE POŠTE A NIE MNE!!! preto NA POŠTOVNOM NEZJEDNÁVAM a účtujem ho podla platného cenníka slovenskej pošty). NA DOBIERKU NEPOSIELAM...posielam až po nabehnutí platby na účet nakoľko som sa už veľa krát oklamala, navyše dobierka je strašne drahá a pošta to každú chvíľku zvyšuje, stačí si pozrieť aktuálny cenník na stránke posty.
Moje Č.Ú. je: SK73 0900 0000 0005 2456 3146
Do poznámky vždy uviesť meno a názov danej veci napríklad "kombinéza"
Po odoslaní balíka vždy posielam odfotený podací lístok s podacím číslom aby si ho dotyčný vedel sledovať/odkontrolovať.
Obyčajnou poštou neposielam ani na žiadosť kupujúceho, nakoľko aj v pošte som sa sklamala lebo balíky nedorazili na dané miesto a jednoducho sa udajne "stratili".
Ak sú otázky k danej veci stačí ma kontaktovať a ja rada odpoviem ak je to v mojich silách no niekedy sa stane že danú vec neviem napríklad premerať lebo ju mam už odloženú na povale, aby mi nezaberala v skrini miesto, takže vás prosím ak mám uvedenú značku a z tej značky nosí vaše dieťa oblečenie napríklad PEPCO tak musíte vedieť ci veľkosť ktorú udávam ja, bude pasovať vášmu dieťatku ☺️
Na zaver vám prajem prijemne nakupovanie ☺️
Zobraz celé podmienky
Kabelka folk sivý,
Kabelka folk sivý,
Kabelka folk sivý,
Kabelka folk sivý,