Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Dámska kabelka

Predám krásnu stredne veľkú kabelku s 2 ramienkami na plece, imitácia brúsenej kože, bledohnedej (medenej) farby. Vo vnútri predelená, s vnútornými vreckami + jedno vonkajšie vrecko vzadu a 2 bočné. Nosená, má 2 malé ožgreninky na zadnej strane (dá sa prekryť lakom alebo farbou na textil), ale inak v super stave. Rozmery: 39 cm predná šírka, 32 cm výška, 10 cm bočná šírka, dĺžka jedného ramienka 50 cm. Nie výmena, ani dobierka, plus poštovné.
Aktualizovaný pred 14 hodinami
782 zobrazení od 22. aug 2014
5 €3 €
vlafoj    Jasenica (okres Považská Bystrica)
Ďakujem, že ste navštívili môj bazárik... srdečne vitajte! :) Predávam tu veci z môjho šatníka, ktoré už nenosím, alebo boli nosené minimálne, prípadne vôbec, takisto vecičky po mojom synčekovi, z ktorých už vyrástol, alebo hračky s ktorými sa už nehrá a sem-tam niečo aj z domácnosti, alebo nejaký ten môj hand-made výrobok. :)

Ak si vyberiete viac vecičiek, na cene sa vieme dohodnúť, prípadne poštu budete mať zdarma. Inak sú ceny nemenné, pokiaľ ich ja sama neznížim.

Na dobierku neposielam (len ak máte viac kladných hodnotení, alebo ak na účet pošlete zálohu aspoň vo výške poštovného a zvyšok na dobierku), veci nevymieňam (len výnimočne) a väčšina cien je bez poštovného. Osobný odber je možný v Považskej Bystrici.

Ak niekomu niečo rezervujem a neozve sa do 48 hodín, tak inzerát opäť aktivujem.

Vecičky posielam po pripísaní platby na môj účet SK37 7500 0000 0040 2692 4795 (ČSOB banka).

Poštovné je vždy podľa aktuálnych platných taríf Slovenskej pošty. Obyčajne posielam len na Vašu vlastnú zodpovednosť.

Zakúpené veci naspäť neberiem, lebo vždy popíšem aj pofotím veci reálne aj s ich prípadnými chybami a ceny sú nastavené veľakrát nízko napriek ich dobrej kvalite. Mnohé veci sú minimálne nosené alebo používané, prípadne vôbec. Treba sa pýtať, rada odpoviem detailnejšie a rada vecičky v prípade potreby premeriam, prípadne pofotím na postave.

A to je asi všetko... čo viac dodať? :) Asi už len to, že Vám želám príjemné nakupovanie. :) Ďakujem...
Zobraz celé podmienky
Dámska kabelka,
Dámska kabelka,
Dámska kabelka,
Dámska kabelka,
Dámska kabelka,