Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Listovka kabelka

Listovka, kabelka do ruky, alebo na plece, dá sa posúvať ramienko, dnu 3 priečinky, cvok na zapínanie je trošku roztrhaný, ale to sa dá pekne prišiť, inak sa dá zapínať, v kombinácií s čiernou farbou, + poštovné
Aktualizovaný pred 3 týždňami
4 zobrazenia od 18. mar 2013
3 €
lulu2013    Bytča
ZĽAVY!!!!Ahojte dievčatá, som rada , že ste si klikli moju ponuku. Triedila som šatník, lebo som dosť schudla, tak veci ponúkam za reálne ceny.
Vecičky, ktoré ponúkam sú v bezchybnom stave (ak nie, je to vždy uvedené v popise), vypraté a sú čisté. Niektoré sú nenosené - nepoužité.
Dobierku NIE !!! Nevymieňam Pri viacerých položkách sa môžme dohodnúť na zľave. / nie však pri jednej veci /. Balíčky posielam po nabehnutí peniažkov ako si prajete ale za // OBYČAJNÉ //nepreberám zodpovednosť ak sa náhodou stratí, doporučene sa dá reklamovať. Poštovné do 1/2kg obyčajne je to 0,80€ a doporučene 1,45€ do 1kg je obyčajne 1,40€ a doporučene 2,15€. Len pre vážny a seriózny záujem.Ďakujem. Je lepšie si vziať viac kusov naraz, aby ste neplatili toľko za poštovné. Ja to posielam obyčajne, aby ste neplatili toľko za poštovné, alebo ak chcete 1.tr.a doporucene, tak je to na vas. dohodneme sa.
Kľudne sa pýtajte, píšte mi, čo Vás zaujíma, vecičky vám rada premeriam, vyhneme sa tak nezhodám.
Teším sa a verím, že všetky vecičky vám dobre poslúžia.
Pekný deň prajem.
Zobraz celé podmienky
Listovka kabelka,
Listovka kabelka,
Listovka kabelka,