Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Wifi baby kamera ibabi HD

Kamera Amaryllo iBaby 360 HD dokáže pokryť priestor v uhle 360° a prenášať online obraz v HD rozlíšení vo dne i v noci. Umožňuje súvislé nahrávanie, obojsmernú komunikáciu a je samozrejme vybavená pohybovými a zvukovými senzormi. Pokiaľ kamera zaznamená pohyb, alebo zvuk tak vám odošle oznámenie spolu s fotografiou na chytrý mobil. Toto zariadenie môžete takisto použiť ako diaľkovo ovládaný prehrávač MP3 súborov, takže vaše dieťatko môže počúvať svoje obľúbené pesničky, alebo rozprávky.

Kameru je možné objednať v 3 rôznych farbách (chlapčenská modrá, dievčenská ružová a univerzálna biela), takže vám bude ladiť s vašou detskou izbičkou. Ľahká inštalácia a intuitívne ovládanie Inštalácia kamery zaberie iba pár minút. Po pripojení kamery do domácej WiFi siete, ktorým vás prevedie aplikácia Amaryllo, môžete okamžite sledovať živý obraz vo svojom chytrom mobilnom zariadení, nech ste kdekoľvek. Stačí vám iba pripojenie k internetu. Pomocou aplikácie tiež riešite kompletné nastavenie a ovládanie kamery, takisto tu nájdete snímky urobené počas alarmu, môžete odtiaľto pristupovať do cloudového úložiska výrobcu a pridávať užívateľov ako aj ďalšie kamery od spoločnosti Amaryllo. iBaby stráži vašich najbližších ako aj váš majetok 24 hodín denne Amaryllo iBaby 360 HD sa dokáže plynulo otáčať okolo svojej osi a obsiahnuť uhol až 360°, pričom pohyb kamery ovládate jednoducho pohybom prstu po displeji mobilu, či tabletu. Dokáže prenášať živý obraz až v HD rozlíšení (1280 x 720), ale podľa potreby i nižšom, aby ste si zbytočne neminuli váš dátový tarif. Pre kompresiu obrazu je využívaný moderný formát H 264 a prenos dát je šifrovaný vysoko bezpečnostným 256-bitovým algoritmom. V priebehu prehliadania je možné stiskom ikonky snímať aj fotografie. Kamera ponúka takisto aj režim nočného videnia s aktívnym prisvietením IR diód, ktorý je ale možné vypnúť a nenamáhať tak zrak svojich potomkov a domácich miláčikov.

Ukladanie videí a Amaryllo Cloud Amaryllo iBaby 360 HD umožňuje nahrávanie záznamu, ktorý možno ukladať buď rovno na microSD kartu alebo na lokálny NAS server. V aplikácii následne zvolíte, či chcete nahrávať nepretržite, alebo iba pri zaznamenanom alarme. Ak ale chcete k záznamom pristupovať odkiaľkoľvek, môžete zvoliť možnosť ukladania vytvorených videí buď na Google Drive, kde je zadarmo k dispozícii 15 GB voľného priestoru, alebo priamo na cloud výrobcu - Amaryllo Cloud. Na tomto úložisku je len potrebné zvoliť si preferovanú variantu ukladania - od základného plánu zadarmo (záznam za posledných 24 hodín, notifikačné fotografie za 3 dni) po platený platinový (záznam za posledných 365 dní). Veľkosť a počet videí nie je obmedzený u žiadneho plánu.Funkcia Amaryllo Live Prenos z kamery môžete sledovať a ovládať ako na svojom chytrom zariadení, tak na obrazovke počítača cez webové rozhranie na adrese live.amaryllo.eu. Aktuálne je podporovaný iba prehliadač Firefox, čoskoro ale budú podporované ďalšie obvyklé prehliadače.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
65 zobrazení od 19. sep 2019
100 €80 €
diana888    Košice - Barca
Pekný deň prajem,

predávam vecicky po synovi.
Je možné aj osobne v Košiciach alebo poštou. Ceny sú uvedené bez poštovného. Ďakujem
Zobraz celé podmienky
Wifi baby kamera ibabi hd,
Wifi baby kamera ibabi hd,
Wifi baby kamera ibabi hd,
Wifi baby kamera ibabi hd,