Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Letné ľanové nohavice

Nohavice sú nosené, zachovalé. Veľmi príjemné na leto. Nájde sa pár drobných fliačikov na spodku nohavíc a jeden pri zipse. Vanish by to možno vytiahol, neviem.. Sú všetky gombíky, zips funkčný, je tam aj opasok.
Dĺžka 106 cm, pás 42 cm x 2, šírka v bokoch 57 x 2 cm, šírka nohavice 34 x 2 cm.
Aktualizovaný včera
100 zobrazení od 11. jún 2018
6,50 €
evitahl    Čekovce (okres Krupina)
Milí kupujúci,
ďakujem, že venujete čas môjmu bazáriku. Verím, že Vás v ňom niečo zaujme. Veci sú z našej rodiny, jednoducho už u nás splnili svoj účel, tak im chceme dať ďalšiu šancu, aby poslúžili iným.
Sme nefajčiarska domácnosť.
O výmenu tovaru nemám záujem.
Ak máte o tovar záujem a nedá sa Vám kúpiť ihneď, nie je problém rezervovať si ho. Stačí napísať a dohodneme si termín dokedy. :)
Ceny sú uvedené ako konečné a bez poštovného. Poštovné pripočítavam k cene v zmysle cenníka slovenskej pošty. Ak neuprednostňujete prvú triedu, pošlem Vám tovar druhou triedou. Bez doporučenia posielam na vlastnú žiadosť a riziko. Veci posielam po pripísaní peňazí na účet. Doporučené zásielky a balíky podávam elektronicky, vyjde Vás to o niečo lacnejšie.
Na poštu chodím 2x do týždňa.
Stav vecí sa snažím detailne opísať - farbu, veľkosť, vady. Ak náhodou zabudnem napísať, kde sa nachádza nejaký fliačik alebo iná chyba, nie je to zámerné, prepáčte mi to.
Ak budete mať k tovaru nejaké ďalšie otázky, rada Vám ich zodpoviem.
Nájdite si prosím čas na hodnotenie, či už pozitívne alebo negatívne, spoločne nám to pomáha zlepšovať sa. Ja sa vždy snažím o to pozitívne. :)
Ďakujem, že nakupujete na MK. Spoločne tak šetríme zdroje, peniaze, čas a hlavne našu krásnu Zem. :)
Eva
Zobraz celé podmienky
Letné ľanové  nohavice, bonprix,40
Letné ľanové  nohavice, bonprix,40
Letné ľanové  nohavice, bonprix,40
Letné ľanové  nohavice, bonprix,40
Letné ľanové  nohavice, bonprix,40