Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Miss sixty Skinny

Bez poškodenia, v prípade zaujmu premeriam
Aktualizovaný pred 2 týždňami
176 zobrazení od 26. mar 2018
8 €
Oznam od predajcu:
miriama0    Nálepkovo (okres Gelnica)
Vítam Vás vo svojom bazáriku a ďakujem za váš záujem.
V prvom rade TOVAR NEVYMIEŇAM, LEN PREDÁVAM !!
Vecičky po zlých skúsenostiach NEPOSIELAM NA DOBIERKU!!!
Taktiež sa snažím dávať také ceny, aby boli pre vás výhodné, preto akékoľvek vyjednávanie neberiem do úvahy, tak ďakujem, že rešpektujete ceny !
Vecičky posielam 1 až 2x do týždňa, alebo podľa toho ako časovo stíham o poslaní balíčka zakaždým informujem emailom. Posielam ako list doporučenou zásielkou alebo pri väčšom množstve ako balík.

Vami rezervovanú vecičku rezervujem maximálne 24 hodín pokiaľ sa nedohodneme inak. Pýtanie mier, alebo akékoľvek informácie ohľadom vecičky nepovažujem za rezerváciu, preto vám odporúčam v prípade vážneho záujmu vecičku hneď rezervovať, aby sa predišlo zbytočnému neporozumeniu. Pokiaľ sa mi do 12 hodín neozvete, prosim rešpektujte moje rozhodnutie, že vecičku posuniem prípadnej ďalšej záujemkyni. Pokiaľ máte skutočne o danú vec záujem, tak vám bude záležať na tom, aby sa daná vecička neposunula ďalej a prevediete peniažky na môj účet včas a hneď ma na to aj upozorníte, prípadne v rámci možností pošlete potvrdenku o úhrade, tým pádom vám môžem poslať tovarík aj skôr ako sa mi pripíšu peniažky na môj účet. Všetko je v rámci dohody.
CENY PRI INZERÁTOCH SÚ BEZ POŠTOVNÉHO !!
K vecičke vždy napíšem, keď je na nej nejaká chyba, takže v prípade vašej priehladnutosti reklamáciu neuznávam a tak isto tovar neberiem späť, vo vlastnom záujme si dajte radšej danú vec premerať.
Mamičky teším sa na spoločné obchodíky. Miriama
Zobraz celé podmienky
Miss sixty skinny, miss sixty,s
Miss sixty skinny, miss sixty,s
Miss sixty skinny, miss sixty,s
Miss sixty skinny, miss sixty,s
Miss sixty skinny, miss sixty,s
Miss sixty skinny, miss sixty,s
Miss sixty skinny, miss sixty,s