Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 2×

Tepláky Adidas

Zachovalé.
Aktualizovaný pred 3 dňami
34 zobrazení od 23. apr 2021
7 €
kate0903    Košice - Sever
Predávam oblečenie po svojej dcérke a to jedine v top stave alebo nové, ktoré sme nestihli vynosiť, nakoľko ho máme strašne veľa. Znosené veci darujem, takže tieto veci sú bez akýchkoľvek poškodení. Predávam len to, čo by som si aj ja sama kúpila. V popise vždy uvádzam reálny stav, ak bolo niečo oblečené 1 krát, tak to tak aj skutočne je. Ja sama totiž neznášam zavádzanie, ak mi napr. predávajúca napíše, že vec je ako nová a príde úplne znosená. Som férový človek, takže u mňa sa s niečím takým nestretnete.
V prípade potreby vecičky premeriam, ale poprosím mamičky, ktoré dopytujú danú vec a si ju nakoniec neprosia, aby mi aspoň zo slušnosti napísali ako sa rozhodli. Nemám totiž čas na zdĺhavé rozhodovanie, zavádzanie a vypisovanie. Ceny sú vzhľadom na daný stav a pôvodnú cenu nastavené minimálne, tak poprosím už nezjednávať. Na cene sa viem mierne dohodnúť len v prípade kúpy viac vecí.
O výmenu vecí záujem nemám. V prípade zaslania vecí prostredníctvom pošty, je potrebné si prirátať k danej sume aj cenu poštovného podľa aktuálneho cenníka. Veci zaslané obyčajným poštovným, len na zodpovednosť kupujúceho. Veci zasielam až po pripísaní platby na môj účet. Príjemné nakupovanie!
Zobraz celé podmienky
Tepláky adidas, adidas,xs
Tepláky adidas, adidas,xs