Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menčestráky

Bez poškodení
Aktualizovaný pred 4 dňami
4 zobrazenia od 14. sep 2021
0,90 €
Oznam od predajcu: vecičky sú za symbolickú cenu :-)
skerinko    Partizánske
Milí kupujúci, keďže je mimoriadna situácia , na poštu chodím len 1 x v týždni a to v stredu , aj tak čakám u nás na pošte viac ako hodinu ..

Na platbu čakám max. 5 dní od záväznej objednávky. Potom vecičky posúvam ďalej. Ak ste si veľkosťou neistý, požiadajte ma o premeranie, alebo vám ju skúsim opísať.Chcem,aby ste boli s nákupom u mňa naozaj spokojní.Pokiaľ sa pýtate na rozmery a podobne, nepovažujem to za záväznú objednávku!!
Peniaze mi pošlete na číslo účtu,ktoré Vám po dohodnutí pošlem mailom. Pri priamom vklade na účet,si pripočítajte 0,60 eur.To je suma, ktorú mi banka sťahuje za priamy vklad. Na dobierku neposielam !!! V žiadnom prípade neberiem tovar spať a ani peniaze za zakúpený tovar nevraciam !!!
Poštovné bude podľa taríf pošty a pošlem Vám to ako si budete priať.
Zároveň vás chcem poprosiť - keď požiadate o bližšie info o vecičkách a ja vám odpoviem,buďte také láskavé a odpovedzte mi aj vy či o to dané oblečko máte alebo nemáte záujem.

Ak ste s tovarom u mňa zakúpeným spokojné,budem rada ak svoju spokojnosť prípadne nespokojnosť prezentujete v hodnotení,lepšie sa obchoduje keď si o tých ostatných môžeme najprv prečítať,no nie:))?

PROSIM NEŽIADAJTE MA O VYMENU TOVARU ZA VAŠ, NEMAM O VYMENU ZAUJEM!!!

Ďakujem za pochopenie a príjemné nakupovanie.

Stanka
Zobraz celé podmienky
Menčestráky, h&m,116