Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Nohavice so spodnými zipsami, veľkosť K

Mala som ich len raz, schudla som, nesedia mi na stehnách. PC: 12.99, s 5 vreckami, s dekoratívnymi prešívaniami vpredu, normálna výška sedu, 97% bavlna, 3% elastan. Vonkajšia dĺžka 98, vnútorná 73, stehno 27, pás 40.
Sú hrubšie, tak skôr prechod alebo zima.
Aktualizovaný pred 6 hodinami
32 zobrazení od 5. okt 2019
6 €
Oznam od predajcu: Vzhľadom na súčasnú situáciu s koronavírusom som ochotná ísť na poštu len raz za týždeň.
katkarum    Nová Baňa (okres Žarnovica)
Tešíme sa, že ste nakukli aj k nám. S predajom pomáham kamarátke(má dve detičky) a rodine ( hlavne dcére, ktorá čaká chlapčeka, takže vecičky po malej sa rozpredávajú). Vytvorte si balík, ušetríte na poštovnom a s cenou sa vieme dohodnúť.
NEMAJÚ ZÁUJEM O VÝMENU! Na dobierku po zlých skúsenostiach neposielame, jednak je to drahé od 1.1.2020 a jednak existuje ešte možnosť zaplatiť šekom, keď nemáte vytvorený účet.
Ak ste si kúpu medzičasom rozmysleli, bolo by pekné, keby ste ma o to informovali. Akosi si neviem na to zvyknúť, že sa niekto nevie ozvať, keď sa pýta. Pokiaľ sa neozvete do 3 dní na tovar, na ktorý ste sa pýtali, mažem záujemcu a posúvam ďalej (platí to aj pri prevode na účet- čakám 3 dni). Pokiaľ sa neozvete do týždňa po obdržaní tovaru, tiež mažem inzerát. Píšem preto, aby nedošlo k zbytočnej nervozite na oboch stranách.

Pri použitom tovare dávame skutočne nízku cenu, aby sa vecičkami potešili aj iní a nestálo to zbytočne v skrini.
Uvádzam, ak má tovar nejakú chybu (vyblednuté, roztrhnuté, zašívané...) Ak to prehliadnem, ospravedlňujem sa, nie je to úmyselné (viď. moje hodnotenia). Ale snažím sa neponúkať takýto tovar.
Fotka na postave v mnohých prípadoch nie je možná, pretože práve preto sa to často predáva, že to už nie je dobré. Ďakujem za pochopenie. Snažím sa fakt všetko merať, popisovať, uvádzať aj materiál ( okrem detských vecí, je toho veľa, ale nemám problém pomerať).
BALNÉ NEÚČTUJEM, pretože baliacich prostriedkov mi nosia dosť. Za stratu tovaru pri obyčajnom poštovnom neručím.
Poteší ma každá spokojnosť s cenou a tovarom. Vážim si každé kladné hodnotenie. Vopred zaň ďakujem.
Tak pokojné prezeranie a dobrý výber!
Zobraz celé podmienky
Nohavice so spodnými zipsami, veľkosť k, bonprix,40
Nohavice so spodnými zipsami, veľkosť k, bonprix,40