Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Značkové pánske rifle

Značkové rifle, veľkosť 32/34, málo nosené,100% stav,bez poškodení, kupované v UK, rozmery: pás 45cm x2, šírka stehna 27cm x2, dlžka 101cm
Aktualizovaný pred 1 týždňom
602 zobrazení od 11. okt 2012
7,50 €7 €
kukimuri    okres Piešťany
Milé maminky i nemaminky, ďakujem že ste nahliadli do môjho bazárika. V ponuke mám mnoho zaujímavých vecičiek, pre malých i veľkých, takmer všetko sú to veci značkové a veľmi kvalitné, niektoré nosené len málo, iné vôbec, preto sa nemusíte báť,že odo mňa dostanete poškodený alebo nekvalitný tovar. Ak sa predsa len nejaká chybička nájde,vždy na ňu upozorním. Raz kúpenú vec odo mňa už naspäť neberiem!
Poštovné si účtujem podľa tarify pošty a podľa váhy balíčka, nepridávam navyše ani cent, balíčky posielam ako obyčajné zásielky alebo na požiadanie aj doporučene, na dobierku nerada posielam,lebo s ňou nemám dobré skúsenosti,vďaka podvodníkom,ktorí si odo mňa niečo kúpili na dobierku a nakoniec balík neprevzali, ale ak bude mať niekto fakt seriozny záujem o určitú vec a požiada ma o zaslanie na dobierku a má dobré hodnotenia na MK, som ochotná sem-tam urobiť výnimku. Poštovné väčšinou vychádza okolo 0,80 eur, ale cena sa môže meniť,v závislosti od váhy balíka.
Ak sa Vám zapáčilo viac vecičiek v mojom bazáriku,som ochotná dohodnúť sa aj na nejakej zľave, prípadne na poštovnom zadarmo. Posielam po pripísaní peniažkov na tento účet: 1885952459/0200, do poznámky prosím uvádzajte Vaše meno. Chcem Vás požiadať,aby ste peniažky posielali cez internetbanking, cez bankomat alebo poštovou poukážkou zaplatením na pošte, a nie priamym vkladom na účet v banke, pretože ten je spoplatnený sumou 1,30 eur,ktorá sa mi potom odráta z môjho účtu, a tak o toľko dostanem od Vás menej.
Ak máte akékoľvek otázky,rada odpoviem, doplním informácie či fotky,tak aby ste mali dokonalý prehľad o kupovanej veci. Na konte mám len samé spokojné zákazníčky, a pevne verím, že aj práve Vy k ním budete patriť, lebo moje veci stoja za to. Ďakujem Majka
Zobraz celé podmienky
Značkové pánske rifle, denim,34
Značkové pánske rifle, denim,34
Značkové pánske rifle, denim,34
Značkové pánske rifle, denim,34