Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Nohavice, rifle, tepláky
Použitý tovar

Elastické rifle zn. HTT Jeans v. 28 - M/L

Mierne elastické rifle zn. HTT Jeans, písaná veľ. 28 - M/L - premerajte, materiál 96% bavlna, 4% elastik lycra, vo veľmi dobrom stave, málo nosené,. Miery: pás v kľude:38cmx2, natiahne sa na 41cmx2, vonkajšia dĺžka: 98cm, vnútorná dĺžka po sed: 76cm.
Cena: 1,30 + poštovné.
Aktualizovaný pred 3 dňami
309 zobrazení od 23. jan 2018
1,90 €1,30 €
Oznam od predajcu: V mojej ponuke som začala dávať zľavy, z dôvodu, že máme toho veľa, snažím sa dávať popis vecí, ako v skutočnosti je.
babika111    Dunajská Streda
Dobrý deň,
ďakujem, že ste nazreli do mojej ponuky a prejavili záujem o nákup mojich vecí.

V záujme dobrej spolupráce a spokojnosti obidvoch strán, akceptujte prosím podmienky môjho predaja, ktoré sú následovné:

1. Tovar, ktorý ponúkam sa snažím nafotiť a popísať čo najlepšie a ak Vám nie je niečo jasné, kontaktujte ma, rada odpoviem na Vaše otázky. Z časových dôvodov niektorý tovar nemá miery, v prípade záujmu premeriam. Zakúpený tovar späť neberiem. Moja ponuka je aktuálna až do vymazania ponuky. Pri kúpe viacerých vecí z mojej ponuky je možná dohoda o cene, dám zľavu.

2. Poštovné hradí kupujúci, cena je podľa taríf SP a závisí od váhy tovaru. Balné si neúčtujem. Pošlem ako obyčajnú zásielku 2. triedou na Vaše riziko, alebo ako obyčajnú zásielku 1. triedou na Vaše riziko (podľa mojich skúseností je táto forma najlacnejšia a najbezpečnejšia, samozrejme okrem doporučenej zásielky 1 triedou a 2. triedou.

3. Na dobierku posielam iba výnimočne (u registrovaných možná dohoda) a to pre zlé skúsenosti - neprevzaté zásielky. Okrem toho je dobierkové poštovné drahé a tým sa predražuje kupovaný tovar.

4. Osobný odber z časových dôvodov nie je možný, nie som obchod pripravený na príchod zákazníka. Výnimku robím iba v prípade nadrozmerného tovaru.

4. Rezerváciu držím štandardne 3 DNI, ak sa nedohodneme inak. Ak po tomto termíne nenabehne úhrada a ani ma nebudete kontaktovať, rezerváciu RUŠÍM a posúvam ďalšiemu záujemcovi. V prípade vážneho záujmu som ochotná počkať s platbou, aj napr. do výplaty, ale vždy po vzájomnej dohode.

5. Tovar zasielam až po úhrade peniažkov prevodom na môj účet, ktorý uvediem hneď ako sa rozhodnete, že o ponúkanú vec máte vážny záujem. O odoslaní zásielky Vás budem informovať a budem rada, ak mi odpoviete, či prišla v poriadku.

Verím, že naše obchodovanie bude prebiehať k obojstrannej spokojnosti.

Prajem príjemné nakupovanie.

Gabriela
Zobraz celé podmienky
Elastické rifle zn. htt jeans v. 28 - m/l, m
Elastické rifle zn. htt jeans v. 28 - m/l, m
Elastické rifle zn. htt jeans v. 28 - m/l, m
Elastické rifle zn. htt jeans v. 28 - m/l, m
Elastické rifle zn. htt jeans v. 28 - m/l, m
Elastické rifle zn. htt jeans v. 28 - m/l, m