Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzerát je exspirovaný.

Skvele nohavice

Nosene no bez chyb, ffarba nevyblednuta. Daju sa odopnut na 3/4
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
630 zobrazení od 4. nov 2013
10 €5 €
tasamaja25    Dunajská Lužná (okres Senec)
Milé, maminky som rada, že ste nakukli do môjho bazáriku. Ak máte akékoľvek otázky, kľudne sa pýtajte.
V prvom rade, nikoho nenútim nič kupovať, ani nikoho neotravujem so žiadosťami o výmenu. Takže opakujem ešte raz O VÝMENU ZÁUJEM NEMÁM a správy tohto typu automaticky mažem, ani na ne NEODPOVEDÁM! Ak niečo chcem, sama sa na inzerát ozvem a kúpim si to. ;]]

Ďakujem, že ste si vybrali niečo z môjho bazárika. Ceny sú bez poštovného a účtujem ich podľa taríf SP a o poštovnom sa nezjednávam, neplatíte ho mne, ale pošte. Ak si kúpite viac vecí, je možná zľava, ale nie tak že chcete niečo za 3 eurá a pýtate sa, či je cena vrátane poštovného.

Baliky posielam doporucene, obycajnym postovnym na zodpovednost nakupujuceho.

Na požiadanie veci premeriam, ale iba drahšie veci. Nemeriam veci do 4 eur!!! Denne mi príde tak 5-6 žiadostí o premeranie a väčšinou sa mamičkám po premeraní ani neuráči odpovedať, preto veci, ktoré predávam za pár drobných a kde písaná veľkosť aj zodpovedá veku merať nebudem, nie som ochotná celý deň behať s metrom v ruke. :}

Veci späť neberiem, preto sa pýtajte skôr ako kúpite. Dotaz na rozmery nepovažujem za záväznú objednávku a ak sa len informujete alebo pýtate na rozmery, vec predám tomu, kto skôr uhradí. Na platbu čakám max. 3 prac. dni, ak sa inak nedohodneme. V prípade, že mi potvrdíte záväzný záujem, ja vám pošlem podklady k platbe a bezdôvodne sa viac neozvete, budem dávať negatívne hodnotenie!

Neklikajte mi na veci, kde mám písané darujem k objednávke. Tieto veci darujem len tomu, kto si u mňa niečo objedná.

PS: Mamičky, o výmenu nemám záujem! Na vaše ponuky nebudem reagovať, automaticky ich mažem, berte to na vedomie. Keď niečo chcem, kúpim si to sama a nikoho ani so žiadosťami o výmenu neotravujem.

Osobný odber v zásade neumožňujem, ale v prípade kočíka naopak je osobný odber skôr nutný a žiadúci.
Ďakujem za pochopenie. :-)
Zobraz celé podmienky
Skvele nohavice, s.a.m.,xs
Skvele nohavice, s.a.m.,xs
Skvele nohavice, s.a.m.,xs