Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dámske papuče - balerínky z ovčej vlny, 35-38

Dámske papuče - balerínky z ovčej vlny Emi Ross Ej-2118-BR2 s protišmykovou termoplastickou podrážkou, mäkučké, hebučké, príjemné na nosenie a na dotyk. Materiál: 65% ovčia vlna, 25% polyamid, 10% polyakryl, Tepelná izolácia 4,7 Tog
Táto domáca obuv je určená pre zákazníka, ktorý má rád výnimočné teplo. Odporúčame prať len v ruke na 30°C v pracom prášku na vlnené výrobky.
Aktualizovaný včera
18 zobrazení od 11. okt 2018
5,90 €
Oznam od predajcu: Ospravedlňujem sa, z dôvodu zvýšeného záujmu o tovar pred Vianocami na správy odpisujem s oneskorením.
majkavila    Partizánske
Pekný deň milí zákazníci, milé zákazníčky!
V prvom rade ďakujem že ste si našli minútku a nakukli aj do môjho obchodíku.
Platbu dopredu žiadam vykonať vždy maxim. do 5 dní od objednania tovaru, príp. po osobnej dohode, pretože nemôžem ten či onen tovar držať niekomu aj týždeň. Balíčky sa snažím odoslať do 3 pracovných dní od prijatia platby buď poštou alebo kuriérom, odosielam len DOPORUČENE!!! , aby som mala o tom doklad, ale na priamu žiadosť zákazníka pošlem aj obyčajne na ich vlastnú zodpovednosť. Všetko záleží od vzájomnej dohody. :)
Zároveň upozorňujem, že nepoužitý tovar originálne zabalený môžete vrátiť max. do 7 dní, od jeho doručenia a bude Vám vymenený. V prípade, že žiadate vrátenie peňazí, dávam do pozornosti, že vraciame peniaze za tovar, nie za poštovné, nie sme Eshop!
V prípade zaslania tovaru na dobierku je potrebné zaplatiť 1 Euro k poštovnému.
Ďakujem za pochopenie a prajem veselý nákup!
Zobraz celé podmienky
Dámske papuče - balerínky z ovčej vlny, 35-38, 35 / 36 / 37 / 38
Dámske papuče - balerínky z ovčej vlny, 35-38, 35 / 36 / 37 / 38