Nový tovar

Čierne členkové čižmy ziggy

Super coolové členkové čižmy - nasúvačky. Krásny kúsok vhodný aj na prechodné obdobie - jar, jeseň.
Materiál: kvalitná eko koža
Aktualizovaný pred 3 dňami
11 zobrazení od 6. jan 2022
27,80 €
Oznam od predajcu: Tovar, ktorý mám skladom posielam ihneď. Tovar na objednávku zasielam 23.05.2022
iffka23    Martin
Dobrý deň, ďakujem Vám, že ste nakukli do môjho bazárika. Moja oficiálna web stránka je www.iffka.sk. A tu sú podmienky predaja, aby nedošlo k zbytočnému nedorozumeniu.

1. Dodanie: Slovenská pošta - pri platbe vopred 2,90 € / kuriér UPS - poštovné pri platbe vopred 3 EUR
DOBIERKA - Slovenská pošta 4 € / kuriér UPS 4,10 €
UŠETRITE POŠTOVNÉ!!! Nakúp nad 50 € a máš poštovné ZADARMO!!!
2. Dodanie tovaru cca 7-10 pracovných dní
3. Tovar označený "SKLADOM" máme reálne na sklade, takže expedujeme IHNEĎ.
4. Výmena aj vrátenie tovaru je možná do 14dní odo dňa prevzatia zásielky - poštovné pri vrátení aj výmene si hradí kupujúciTovar zasielame zo Slovenskej pošty každý deň – vždy posielame len poistený balík a poštovné a balné je jednotné 2,90 €, pri platbe predom. O zaslaní balíka vždy zákazníka informujem formou SMS správy na jeho mobilné telefónne číslo alebo správou na MK, preto prosím zákazníkov, aby mi do e-mailu ivana@iffka.sk spolu s adresou uvádzali aj tel. č. na mobil. Správu o zaslaní balíka spolu s číslom zásielky tiež píšem aj do správy na modrom koníkovi. Tovar posielam na požiadanie aj na dobierku cez Slovensku poštu, prípadne UPS kuriérom.
Cenník poštovného a balného = SLOVENSKÁ POŠTA (jednotná cena bez obmedzenia na kg)
Balík s pred platbou = 3,10 €
Balík na dobierku = 4 €

Cenník poštovného a balného = UPS kuriér:
Balík s pred platbou = 3,10 €
Balík na dobierku cez UPS = 4,80 €

OBJEDNÁVKA: premeranie či dotaz ako záväznú objednávku nepovažujem, v takomto prípade je tovar stále v predaji ponúkaný v mojom e-shope a slovenskom mmb, môže sa preto stať, že sa medzitým predá. Na platbu čakám 5 pracovných dní, potom píšem e-mail s upozornením, že objednávka nebola zaplatená. Ak nie je zaplatená aj ďalšie 3 dni, objednávku považujem za bezpredmetnú a následne tovar vraciam do predaja.

TOVAR:
Jedná sa vždy o nový tovar, od rôznych výrobcov, ktorý je dovážaný z Európskej únie.

CENY: sú vrátane DPH

DODANIE
Pri každom tovare máte uvedené či ho máme skladom, alebo ide o tovar na objednávku od externých dodávateľov. Ak sa jedná o tovar na objednávku máte pri tovare uvedenú aj približnú dobu dodania.
Pri tovare ktorý je skladom je doba dodania cca 2 dni od pripísania peňazí na účet.
Dodacia doba sa stále ráta na pracovné / nie na kalendárne / dni.
Doba dodania sa počíta od dňa prijatia platby na účet nie od dňa vytvorenia objednávky.

Termín dodania nie je záväzný, keďže preprava je uskutočňovaná treťou stranou a sprostredkovateľ za ňu nezodpovedá. Objednávateľ (zákazník) berie na vedomie, že pri plnení záväzkov predávajúceho majú uvádzané termíny dodávok orientačný charakter a nie sú dôvodom na stornovanie objednávky, resp. negatívne hodnotenie predávajúcemu. Vo výnimočných prípadoch, keď sú sviatky a kalamitné počasie u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia. Sprostredkovateľ neručí záujemcovi za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú poštou, za prípadné nedodanie tovaru zapríčinené dodávateľom, za poškodenie zásielky zavinené poštovou službou (v takom prípade je nutné uplatňovať reklamáciu priamo na pošte). Za nedodaný tovar po uplynutí lehoty 30 dní vraciam platbu späť na zákazníkom určený účet.

REKLAMÁCIA:
REKLAMÁCIA A VRÁTENIE TOVARU

Vrátenie tovaru, alebo výmena tovaru!!!
Ak Vám tovar nesadne, alebo sa Vám nepáči môžete vrátiť v zákonnej lehote 14 dní.
Pred odoslaním nás informujte o tom, že tovar vraciate späť. Balíček pošlite doporučene, 1 triedou bez dobierky. Balíček poslaný na dobierku bude automaticky zaslaný späť. Peniaze za tovar vraciame iba prostredníctvom prevodu cez účet a to do 14 dní od prevzatia vráteného tovaru. Cenu prepravy pri vrátení tovaru si hradí kupujúci.
Vrátená Vám bude iba suma za tovar, poštovné sa nevracia!!!

Pri každom tovare sa snažím uviesť detailný popis, ale ak by ste ešte čokoľvek potrebovali prípadne mali doplňujúce otázky neváhajte a napíšte mi budem sa snažiť vám čo najskôr na všetko odpovedať.

Na veci použité neplatí záruka, zodpovednosť predávajúceho sa vzťahuje len na chyby, ktoré tieto veci mali pri prevzatí kupujúcim. Ak sa táto chyba objaví až dodatočne, je stanovená 12 mesačná lehota pre vytknutie chyby kupujúcim a pre uplatnenie práva zodpovednosti za chybu. Zodpovednosť predávajúceho sa nevzťahuje na bežné opotrebenie a chyby popísane buď v konkrétnom inzeráte, alebo v obchodných podmienkach.

STORNOVANIE OBJEDNÁVKY:
Stornovať objednávku môžete do 24 hodín od Vašej objednávky. Prevádzkovateľ e-shopu si vyhradzuje právo stornovať došlú objednávku v prípade vypredania tovaru. O tom však budeme vždy zákazníka informovať.


Zodpovedná vedúca: Ivana Šrobárová
IČO: 43587453
DIČ: 107 205 4115
IČ DPH: SK 107 205 4115

prevádzka:
Ivana Šrobárová
J. Kronera 2
036 01 Martin

web stránka: www.iffka.sk


pevná linka: 0918 866 402 od: 9, 00 hod – 15,30 hod.
e-mail: ivana@iffka.sk (non - stop)
Registrácia:
č. OŽP-Z/2007/02903-2/CR1
Zobraz celé podmienky
Čierne členkové čižmy ziggy, 36 / 37 / 38 / 39 / 40