Použitý tovar
Ulož - uložené 6×

Tenisky Zara 30

Nadherne Zara tenisky, nikdy nenosene, len skusane po byte a tlacili ho, mnou namerana VD 18,5 cm (30-ka).
Aktualizovaný pred 2 týždňami
83 zobrazení od 5. mar 2022
12 €
Oznam od predajcu: Dievčatá, prosím Vás - keď máte záujem o osobný odber - majte, prosím, peniažky nachystané PRESNE. Ďakujem.
katinka1987    Bratislava - Petržalka
Milé mamičky, budúce mamičky,
predávam vecičky po mojom synčekovi, ktoré sú buď nové, nenosené alebo nosené naozaj minimálne, v top stave, popr. veci našej rodiny, ktoré sú (už) pre nás neaktuálne, nepotrebné. Kľudne sa pýtajte, pofotím detailnejšie, premeriam, popíšem konkrétne značky (ak je viac vecí spolu rôznych "mix" značiek), tovar nemením, nevymieňam - takže sa pýtajte, kým je to u mňa doma :-) Tovar v bazáriku nemám detailne pofotený, lebo na to nemám čas pri pridávaní pri našom 1,5. ročnom šidle, ale čokoľvek na požiadanie pofotím detailne.
Tovar posielam po pripísaní peňazí na môj účet, na dobierku neposielam. Poštovné sa platí podľa taríf Slovenskej pošty, obyčajne posielam na vlastnú zodpovednosť. Snažím sa balíky posielať čo možno najskôr - ale - budem chodiť na poštu max. 2x do týždňa, lebo začala byť naša obrovská BA spádová pošta pre skoro celú Petržalku tak neúnosná, že tam vždy strávim min. 45 čakaním v rade, či ráno, či večer a to sa proste nedá s 1,5. ročným dieťaťom tam stráviť denne pomaly hodinu, takže sa bude snažiť počkať na poslanie viacero balíčkov naraz. Ďakujem za pochopenie :-)
Pri kúpe viacerých vecí sa vieme dohodnúť na nejakej zľave, prípadne na poštovnom zdarma.
Osobný odber veľmi nepreferujem, ale ak niekto naozaj veľmi chce, tak je to možné v Bratislave - Petržalke.
A ešte dotaz - všetky inzeráty, ktoré vidíte, sú aktuálne - pri každej záujemkyni inzerát okamžite pozastavujem, ale až pri definitívnom vyjadrení “áno, beriem”, doteraz som pozastavovala aj pri žiadosti o premeranie a veľmi veľakrát mi neprišla (dodnes) žiadna odpoveď a tovar som mala niekoľko dní zbytočne pozastavený.
Takisto INFO - vecičky si kľudne nakombinujte - niektoré veci fotím po 2/3 kusy, tak ak sa Vám z jedného inzerátu, kde sú 2 bodynká páči iba 1, z druhého, kde sú zase 2 bodynká, tak sa Vám takisto páči iba jedno, tak kľudne povedzte, alebo overalíky si kľudne môžete "povymienať" - nemusia ísť tie konkrétne, čo sú na jednej fotke spolu, ja to len tak ľubovoľne fotím spolu, ale kľudne sa ozvite, ak nie sú "správne nakombinované", nemám s tým problém :-)
Prajem príjemné nakupovanie :-)

P.S.: Pýtajte sa na čokoľvek, čo potrebuje, hoci aj na farbu tovaru - raz sa mi stal "prúser", že na mojej fotke to vraj vyzeralo ako hnedé a v skutočnosti prišla detská vestička šedá a kupujúca bola sklamaná - tak ak sa Vám niečo nezdá, tak sa radšej hoci aj 10x spýtajte ;-) Ďakujem :-)
Zobraz celé podmienky
Tenisky zara 30, zara,30
Tenisky zara 30, zara,30
Tenisky zara 30, zara,30
Tenisky zara 30, zara,30