Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 1×

Čierne baleríny

Predám dámske čierne balerínky s mašľou a striebornou aplikáciou. Veľkosť 37. Bez väčších poškodení. Jedinou ich chybičkou je drobné poškodenie na časti mašle (viď. druhá foto), ktoré skoro vôbec nie je vidno.
Cena 3,30€ + poštovné.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
100 zobrazení od 1. máj 2019
3,30 €
domcaclothing    Žarnovica
Dobrý deň. Veľmi ma teší, že ste zavítali do môjho bazárika a ešte o to viac, ak sa vám niečo zapáčilo. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom vecí,neváhajte ma kontaktovať. Rada vám odpoviem :) Rozhodla som sa vytriediť skriňu, možno aj preto u mňa nájdete rôzne veľkosti, keďže aj moja postava sa zmenila a ešte sa aj mení ;) Ak sa vám zdajú ceny vysoké a o určitú vec by ste mali záujem, na cenách sa s vami viem určite dohodnúť. Vo svojom bazáriku vám ponúkam skôr veci pre dospelých ako pre deti, ale nájdete tam určite niečo aj pre svoje ratolesti. Niektoré veci sú úplne nové, iné zase nosené, ale zachovalé a niektoré vhodné skôr na donosenie.
->Ako uvádzam aj vyššie, radšej sa opýtajte na čokoľvek - farba, veľkosť či rozmery... pretože u mňa zakúpený tovar späť neberiem.
->Čo sa týka platenia, uprednostňujem skôr platbu vopred na účet ako dobierku, keďže už viac krát som bola oklamaná. Poštovné určujem podľa taríf SP. Zároveň upozorňujem, že pri voľbe obyčajného poštovného je to na výlučnej zodpovednosti kupujúceho.
Zobraz celé podmienky
Čierne baleríny, 37
Čierne baleríny, 37
Čierne baleríny, 37
Čierne baleríny, 37