Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Obuv
Použitý tovar

Sandalky Graceland

Predam 1x obute hnede sandalky Graceland. Velkost 39.
Aktualizovaný pred 4 dňami
261 zobrazení od 23. máj 2017
18 €15 €
bruxelles    Bratislava - Ružinov
Ďakujem za nahliadnutie do môjho bazárika.
O veci, ktoré kupujem sa aj patrične starám a podľa toho aj vyzerajú keď sa ich rozhodnem posunuť ďalej, sú v top stave, funkčné, málo nosené alebo vôbec nenosené, pretože sme nestihli ich vynosiť.

Poprosím mamičky, nech akekoľvek otázky ohľadom veci napíšu hneď. Nemám čas a ani chuť si vypisovať tyždeň-dva ohľadnej jednej veci (najprv premeranie, potom fotka na postave, potom materiál, potom či nemá oblečenie chyby - podotýkam, že na chyby upozorňujem v inzeráte!) a nakoniec dotyčná neodpíše alebo mi napíše, že vlastne nemá zaujem.

Na všetky chyby upozorňujem!
Cenu uvádzam bez poštovného,ktoré potom pripočítam. Pri platbe VOPRED posielam len DOPORUČENE ✉📬, ak žiadate obyčajné poštovné, zodpovednosť za stratu, poškodenie nenesiem. Tovar neberiem spať.
K poštovnénmu pripočítam aj balné kuriérsku obálku podľa cien slov.pošty alebo podľa dohody. Komplet cenu píšem po dohode následne do správy.

Balíčky viem aj poslať kuriérom, ktorý vám donesie tovar až domov. Veci nevymieňam a v rámci BA preferujem osobný odber.
O nabehnutí peňazí na účet informujem a zasielam najneskôr do 2pracovných dní.

☝NA DOBIERKU NEPOSIELAM☝
IBAN SK1602000000002348767359 (VÚB ) -prosím uviesť do poznámky celé meno

Za veci som aj ja zaplatila a keď ich predávam, tak myslím, že za prijateľné ceny. Preto budem rada ak nebudete zjednavať z cien.
Zobraz celé podmienky
Sandalky graceland, graceland,39
Sandalky graceland, graceland,39