Použitý tovar
Ulož - uložené 5×

Sandálky Adidas

Inzerat je AKTUALNY!!!
Krásne sandálky Adidas, lahulinké, nosene jednu sezónu na striedačku s inými, bez poškodení, v top stave. V nútorná dlžka 14,5 cm.

Kuk aj ostatné moje inzeráty, predávam po dcérke :-)
Aktualizovaný pred 1 týždňom
45 zobrazení od 20. okt 2021
10 €
Oznam od predajcu: NEVYMIEŇAM!!! Všetky inzeráty ktoré vidíte sú AKTUALNE !!! Na otázky tohto typu nereagujem !!!
janulik03    Senec
Milé mamičky a čoskoro mamičky, ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika.
Všetky veci sú v 100% stave, ak nie, informujem o tom. Predávam väčšinou veci po mojich deťoch - synovi a dcérke, niečo sa nájde aj odo mňa, väčšina vecí je minimálne nosená alebo vôbec, keďže neviem odhadnúť potrebné množstvo šatstva, ale vždy je radšej viac ako málo :-)

POŠTOVNÉ nie je v cene tovaru, hradí ho kupujúci podľa taríf Slovenskej pošty. Balné si neúčtujem. Obyčajné zásielky posielam LEN na žiadosť kupujúcej a za prípadnú stratu počas prepravy NERUČIM !!! Preto odporúčam doporučené poštovné, ked sa zásielka stratí, pošta ju vie "vystopovať".
V prípade, že si len pýtate ďalšie dodatočné info k danej veci- to nepovažujem za rezerváciu. Vec posúvam tej záujemkyni, ktorá si prvá vypýta údaje k platbe! V takom prípade čakám max. 24 hodín na to, čo mi potvrdíte odoslanie platby, ak sa tak nestane, Váš záujem stornujem.

Nákup si prosím dobre rozmyslite, peniažky za kúpené veci nevraciam, pokiaľ sú vecičky v poriadku a vám sa len z nejakého dôvodu vec nehodí alebo nepáči, preto sa radšej sto krát pýtajte, ja vám rada na všetko odpoviem :-) Preto opakujem, zakúpené, zaplatené veci už späť neberiem a peniažky nevraciam!!!

Tovar posielam až po prevode platby na môj účet, podklady k zaplateniu Vám zašlem obratom po Vašej objednávke. Pri platbe do poznámky prosím uveďte svoje meno, aby som to vedela ľahšie spracovať.
NA DOBIERKU PO ZLÝCH SKÚSENOSTIACH NEZASIELAM!!!!!!! ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE :-)

Ešte raz Vám ďakujem za Váš záujem a prajem príjemné nakupovanie :-)))

Janka.
Zobraz celé podmienky
Sandálky adidas, adidas,24
Sandálky adidas, adidas,24
Sandálky adidas, adidas,24
Sandálky adidas, adidas,24
Sandálky adidas, adidas,24