Použitý tovar

Plavky - vrchný diel

Dobrý stav. Kód 201c
Aktualizovaný pred 5 dňami
10 zobrazení od 21. máj 2021
2,90 €1,90 €
VITAJTE V MOJOM ALBUME ! ! !
VEĽMI MA TEŠÍ, ŽE VÁS ZAUJAL NIEKTORÝ Z MOJICH INZERÁTOV !
Balíčky posielam PO PRIJATÍ PLATBY NA ÚČET.
POŠTOVNÉ:
Doporučená zásielka 2. trieda do 500g - 2€,
Doporučená zásielka 2. trieda do 1000g - 2,80€,
Balík 2. trieda do 5000g, na poštu - 2,70€ (a viac podľa dohody - balík na adresu),
po vzájomnej dohode s kupujúcim posielam zásielky aj 1. triedou, s poistením, prípadne ako obyčajné listy 2. triedy (1,10€ do 500g, 1,90€do 1000g), pričom riziko prípadnej straty zásielky preberá na seba kupujúci a peniaze za tovar v takomto prípade nevraciam späť.
BALNÉ neúčtujem!

NA DOBIERKU NEPOSIELAM!
NEMÁM ZÁUJEM O VÝMENU TOVARU!

Ponúkaný tovar sa snažím odfotografovať a popísať čo najreálnejšie, prípadné poškodenia a stav uvádzam v popise inzerátu. Ostatné informácie, ako aj rozmery tovaru vám vždy ochotne poskytnem a rada odpoviem na Vaše otázky. Samotné reagovanie na inzerát a informácie o stave a rozmeroch tovaru nepovažujem za záväznú rezerváciu tovaru, tovar Vám záväzne rezervujem a pošlem údaje k platbe až po Vašom potvrdení záujmu o konkrétny tovar.

V prípade, že nemáte možnosť previesť platbu cez Internet Banking alebo vložiť hotovosť na pobočke banky, peniaze môžete poslať priamo na účet (nie na adresu!) prostredníctvom poštovej poukážky na ktorejkoľvek pošte.

!!! Pre lepšiu a rýchlejšiu identifikáciu vašej platby prosím pri akomkoľvek spôsobe platby do poznámky napísať vaše MENO a PRIEZVISKO, prípadne KÓD TOVARU, ktorý mám uvedený v popise inzerátu.
O prijatí platby a odoslaní zásielky kupujúceho včas informujem.

ĎAKUJEM ZA ZÁUJEM !!!
PRAJEM VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE A PEKNÝ DEŇ !
Zobraz celé podmienky
Plavky - vrchný diel, gate,34