Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Plavky
Nový tovar

Plavky Erica Bianco-Nero M-262 bielo-čierne (29)

Krásne sexy bikiny Erica sú synonymom hravosti. Plavky dokonale sedia a vďaka letným farbám úžasne ladia s opálenou pokožkou. Podprsenka je hladká, má tradičné, odnímateľné vystužené vložky, ktoré krásne modelujú a tvarujú prsia. Košíčky sú na šnúrke, je ich možné posúvať, aby sa dal regulovať rozostup medzi prsiami. Podprsenka ma viazanie na krku a na chrbte. Originálny nádych dodáva plavkám perlový prívesok medzi košíkmi. Podprsenka je vo farebnom kontraste k nohavičkám s čiernym lemom. Koketné, hladké nohavičky sú čierne, pásy na bokoch farebne zladené s podprsenkou. Tieto pásiky sú pružné, opticky krásne predlžujú nohy. Nohavičky sú hladké, nepriehľadné. Plavky sú vyrobené z vysoko kvalitného talianskeho materiálu Carvico tessuti, sú v aktuálnom módnom strihu, odolné voči slnečnému žiareniu, chlóru a piesku a sú rýchloschnúce.

Pozn.: tento model plaviek je dostupný aj v iných veľkostiach. Aktuálnu dostupnosť tohto modelu nájdete tu http://www.liliana.sk/p/52144/plavky-erica-bianco-nero-m-262-bielo-cierne-29

Viac modelov plaviek nájdete v našom internetovom obchode Liliana.sk tu http://www.liliana.sk/c/zeny/plavky. V ponuke je viac ako 1 000 modelov krásnych plaviek.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
222 zobrazení od 3. júl 2014
26,09 €
Plavky erica bianco-nero m-262 bielo-čierne (29), m