Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Vrecká na skladovanie mliečka

Nové
2 vrecká na uskladnenie (aj zamrazenie)mater.mlieka
Darujem za poštovné alebo k nákupu
Aktualizovaný pred 1 týždňom
21 zobrazení od 5. feb 2020
Darujem
tetkaevka    Nová Baňa (okres Žarnovica)
Ceny sú bez poštovného, ak nie je uvedené inak, to pripočítam podľa taríf slov.pošty a pošlem po pripísaní peňazí na účet. Viem sa s cenami aj ROZUMNE dohodnúť, hlavne ak toho beriete viac😉
IBAN: SK33 0900 0000 0004 1270 6958
Po zlých skúsenostiach s poštou(stratili mi zásielku) sa poteším, ak si zvolíte doručenie doporučene 2., alebo 1.triedou..samozrejme na Vašu žiadosť pošlem aj obyčajne, ale na Vašu zodpovednosť. Ďakujem za pochopenie.
Rada odpoviem na Vaše otázky ,ale nemám rada obchod typu- týždeň si budeme vypisovať o veciach, ktoré sú zrejmé z fotografií -lebo vždy sa snažím všetko detailne pofotit aj popísať - a potom si to aj tak rozmyslíte .Mám rada obchody,ktoré netrvajú dlho😊Myslim ze každá z mamičiek má pre to pochopenie.
Stane sa, že vecičku zaradím do inej veľkostnej kategórie ako je na štítku a robím to vedome, lebo udavane veľkosti niekedy nezodpovedajú realite. Vždy však na to upozorním v popise.
Vecičky pridávam postupne ako malý z nich vyrastá a ako stíham☺
Ak je cena uvedená za viac kusov spolu, neznamená to, že musíte kúpiť všetky kusy..kľudne si nakombinujte,povyberajte ako Vám pasuje.
Zobraz celé podmienky
Vrecká na skladovanie mliečka,