Ulož - uložené 1×

Elektrická odsávačka babyOno

Predám pár krát použitú elektrickú odsávačku mlieka značky babyOno natural nursing. Je v záruke, pokladničný doklad o kúpe samozrejmosťou.

Popis produktu

Elektrická odsávačka NATURAL Nursing zaisťuje vysoký komfort a efektivitu použitia. Lievik vyrobená z mäkkého silikónu pokrýva celé prsníka v každom uhle, tiež v poloľahu ležiacej polohe. Toto poskytuje väčšie pohodlie pre novo mamičky, obzvlášť po cisárskom reze.
Je to veľmi efektívny, pretože prispôsobený sací výkon umožňuje rýchle a efektívne podávanie. Jeho tichý režim zabezpečuje diskrétnosť, ktorá umožňuje vypúšťanie mlieka kdekoľvek. Odsávačka sa ľahko používa, zostavuje a rozoberá, diskrétne a pohodlne cestuje, je poháňaná dobíjacou batériou, a môže byť napájaná fliaš Natural Nursing ihneď po vytiahnutí.
Odsávačka je vybavená nabíjateľnou batériou. Ak sa chcete nabiť, pripojte odsávačku k nabíjačke a potom do elektrickej zásuvky. Plné nabitie trvá asi 5 hodín, po úplnom nabití bude čerpadlo pracovať asi 2,5 hodiny.
Ak nezačnete mlieko exprimovat do 1 minúty po spustení odsávačky, pumpa sa automaticky vypne. Východisková doba chodu čerpadla je 30 minút. Po 30 minútach sa prsné pumpa automaticky vypne.
Všetky časti odsávačky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu určeného pre styk s potravinami, ktorý neobsahuje bisfenol A.
Materská pumpa BabyOno INDIVIDUAL ponúka 5 rôznych režimov, ktoré môžeme prispôsobiť našim individuálnym potrebám:
Stimulačné masáž.
Pred číháním sa odporúča vykonávať stimulačný masáž 2-5 minút.
Režim 2 v 1.
Cyklus 5 masážnych pohybov nasledovaný 1 sacím pohybom.
Tento režim sa odporúča pre upokojenie bolesti preplnených prsníkov a pre stimuláciu, aby v kratšom čase exprimovali viac jedla.
Expresný režim.
Sací výkon je možné nastaviť v rozsahu od L1 do L7. Jednotlivé úrovne sa líšia v sacom výkone, od nízkej po vysokú.
Režim dvojité frekvencia
Režim kombinujúci výhody striedavého sania s vysokým a nízkym výkonom. Cyklus sania s premennou silou (silný - zlomený - silný) účinne pomáha stimulovať konkávne bradavky.
vysokofrekvenčné režim
Príjemné vyjadrenie pri stimulácii prsníka k stimulácii oxytocinového reflexu a zvýšenie toku potravy.
Aktualizovaný pred 5 dňami
46 zobrazení od 14. nov 2020
70 €40 €
ceklis    Bernolákovo (okres Senec)
Elektrická odsávačka babyono,
Elektrická odsávačka babyono,
Elektrická odsávačka babyono,
Elektrická odsávačka babyono,