Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 2×

Prebaľovacia taška/ruksak

Mamičky a budúce mamičky 🙂 rušíme e-shop, a tak sme znížili ceny na mamičkovské prebaľovacie ruksaky, ktoré máme skladom. Dostupné farby sú malinová, svetlomodrá, oranžová/marhuľová a fialová (v takomto poradí aj na fotkách).

Okrem ruksakov ešte máme:
- šatky na nosenie (pružné, podobné Boba šatkám) 20€
- plachty do postieľky 7€
- sety čiapka a nákrčník (tenké, vhodné na prechodné obdobie) 6€
- nákrčník/podbradník (vnútorná strana mierne zateplená) 4€
- čiapky novorodenecké tenké 5€

❣️V prípade záujmu či otázok ma neváhajte kontaktovať 🙂

Cena 21€
(+ kuriér)
__________________
Taška sa otvára na zips a v hlavnej časti má okrem veľkej priehradky aj 4 bočné otvorené vrecká a 1 malé vrecko na zips na zadnej strane. Do bočných otvorených vreciek je možné uložiť rôzne drobnosti, ktoré potrebujete mať vždy poruke, napr. náhradný cumlík, krém na zadoček, čiapočku, šatku na krk, antibakteriálny krém na ruky, ovocie a kašičky do ruky pre bábätko a iné. Jedno bočné vrecko je možné použiť na odloženie peňaženky, keďže má aj karabínku na kľúče, a tak budete mať aj tieto dve veci vždy pohromade a poruke. Malé vrecko na zips je možné použiť napríklad na odloženie mobilného telefónu. Na chrbte prebaľovacieho batohu je zvonku vrecko na zips, vďaka ktorému je možné vyberať veci nielen zvrchu batohu, ale aj zospodu zo zadnej strany ruksaku. Samotné zadné vrecko obsahuje ešte jedno malé vrecko na zips, do ktorého je možné odložiť mokré oblečenie. Hlavná časť je dostatočne veľká na uloženie plienok, prebaľovacej podložky, náhradného oblečenia pre bábätko, hračiek, balenia dojčenského mlieka či vody.

Z vonkajšej strany má kojenecká taška 2 bočné otvorené vrecká a vpredu 1 vrecko na zips. Jedno z bočných vreciek má otvor na priame vyťahovanie vlhčených alebo kozmetických utierok. Predné vrecko na zips obsahuje 3 púzdra na dojčenské fľaše. Púzdra sú zhotovené z viacerých vrstiev rôznych materiálov a z vnútornej strany sú vystlané termoizolačnou fóliou, aby udržali mlieko vo fľaši dlho teplé. Do jedného púzdra sa pohodlne vojde Avent fľaša 260ml Natural. Vo vnútri zipsovateľného vrecka je ešte jedno malé vrecko so sieťkou, kde je možné uložiť napríklad podbradník. Prebaľovací batoh Šmudlo je možné nosiť aj v ruke. Celý batoh je vodeodolný.
Aktualizovaný včera
16 zobrazení od 26. aug 2021
21 €
summergirl    Bratislava - Dúbravka
Ďakujem, že ste navštívili môj bazár. Ak máte o nejakú vec záujem, kľudne ma kontaktujte, rada Vám odpoviem na vaše otázky. Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné je účtované podľa taríf Slovenskej pošty. Preferujem doporučené zásielky, nakoľko si viete aj vy, aj ja skontrolovať, kde sa zásielka nachádza. Obyčajné zasielanie je na vašu zodpovednosť.

Osobný odber je možný v Bratislave (Dúbravka).
Zobraz celé podmienky
Prebaľovacia taška/ruksak,
Prebaľovacia taška/ruksak,
Prebaľovacia taška/ruksak,
Prebaľovacia taška/ruksak,
Prebaľovacia taška/ruksak,
Prebaľovacia taška/ruksak,
Prebaľovacia taška/ruksak,