Použitý tovar

Šaty

Biele šatočky 100 % bavlna, zdobené celé fodričkami, zapínanie vzadu na 3 gombíky. V ponuke za 3,-€ + poštovné. Posielam po úhrade na účet.
Aktualizovaný pred 4 dňami
8 zobrazení od 17. aug 2020
3 €
katarinaii    Lučenec
Milé mamičky, som rada, že ste nakukli do môjho bazárika, budem rada, ak si niečo vyberiete. Ponúkané veci sú, čisté, vypraté a bez poškodenia. Väčšina z nich sú aj značkové, pretože radi nakupujeme kvalitu, ale nie každú si pamätám, alebo to už na veciach nie je čitateľné, preto značku veľakrát ani neuvádzam. Veci sa snažím opísať čo najpodrobnejšie, ale v prípade záujmu doporučujem pýtať sa na všetko možné, predídeme tak prípadným nedorozumeniam. Ak objavím medzi vecičkami nejaké poškodenie ale sú ešte nositeľ né, tak to dávam za zvýhodnenú cenu alebo zadarmo a na najvýš poprosím len poštovné, ale tiež samozrejme vopred na účet. Informovanie sa o tovare, ešte neznamená rezerváciu, ak si niečo rezervujete počkám 4 - 5 dní a ak sa neozvete posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi.
Poštovné si účtujem podľa taríf slovenskej pošty. Predané veci nevymieňam , máme toho veľa, lebo deti rýchle všetko vyrastú, nájdu sa aj nové veci , alebo len raz oblečené, preto sa vymieňaním nezaoberám,preto sa informujte vopred ak Vám niečo nie je jasné. Pri väčšom množstve vecí, prípadná dohoda. Prajem príjemné nakupovanie! Na dobierku neposielam, len po úhrade na účet.Ak začnem s niekým komunikáciu a poprosí ma o rozmer danej veci alebo niečo podobné, som ochotná aj premerať a podať podrobnejšie vysvetlenie, lebo viem, fotka nie je vždy dokonalá,Ďakujem.
Zobraz celé podmienky
Šaty, 68
Šaty, 68