Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Starostlivosť o deti > Šatky, nosiče, klokanky
Nový tovar

Caboo NCT

Caboo predstavuje kríženca medzi šatkou a ergonomickým nosičom. Z oboch si zobral ich najväčšie výhody - mäkkosť a priľnavosť šatky, a zároveň ľahkosť manipulácie nosiča.

Caboo NCT je ušité z pružného materiálu, ktorý uľahčuje manipuláciu a zabezpečuje blízky kontakt s bábätkom. Ergonomické nosenie s nožičkami naširoko a podopretým chrbátikom je samozrejmosťou.Caboo je vhodné pre bábätká od narodenia, taktiež je vhodný pre nedonosené deti a deti s nízkou pôrodnou váhou (cca od 2,3 kg). Umožňuje nosenie bábätiek v 4 rôznych pozíciách podľa veku. Samotná nosnosť nosiča je až do 15 kg, najpohodlnejšie je to ale zhruba do 10 kg bábätka.V Caboo NCT svoje bábätko diskrétne nadojčíte. Caboo podporuje široké postavenie nožičiek a vytvára pevnú oporu chrbtici.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester

Údržba: Pranie v práčke na 30°C
Aktualizovaný pred 1 rokom
631 zobrazení od 27. aug 2016
57,90 €
kocikysk    Bratislava - Staré Mesto
Kupujúci v objednávke zadá spôsob, akým mu má byť tovar doručený a miesto, na ktoré mu má byť tovar doručený. Tovar môže byť doručený prostredníctvom kuriérskej služby DHL, alebo si kupujúci môže tovar vyzdvihnúť osobne na odbernom mieste. V prípade doručovania prostredníctvom kuriéra DHL bude kupujúcemu ku kúpnej cene účtované prepravné:

- do 19,99 EUR..............+3,50 EUR

- do 39,99 EUR ............ +1,50 EUR

-nad 40 EUR............ZADARMO
Zobraz celé podmienky
Caboo nct, caboo
Caboo nct, caboo
Caboo nct, caboo
Caboo nct, caboo
Caboo nct, caboo