Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Šaty
Použitý tovar

Spoločenské šaty dlhé 38

Predám elegantné dlhé červené šaty prekryté čiernym ľahúčkym tylom,takže na pohľad pôsobia ako bordové. Oblečené 2x. Šaty sú na hrudníku zdobené malou ligotavou brošničkou.Ramienka sú širšie.Čierne ľahké priehĺadné prekrytie ramien z rovnakého materiálu ako samotné šaty pôsobí elegantne a decentne hlavne na miestach,keď nechcete mať odhalené ramená.Takže sa dajú nosiť 2 spôsobmi.Zapínanie na zips.
Šírka šiat cez prsia na foto
Dĺžka šiat od ramien: červená spodná látka 147 cm,prekrývajúca čierna časť +5cm
Aktualizovaný pred 2 týždňami
217 zobrazení od 29. okt 2018
30 €20 €
dzovanna    Pezinok
Pekný deň želám,ďakujem,že ste zablúdili aj ku mne :) verím,že si tu niečo pekné vyberiete,čo vám urobí radosť a ešte dobre poslúži.
Pokojne sa pýtajte,na všetky otázky rada odpoviem.Kým však nepožiadate o pokyny k platbe,beriem vaše otázky ohľadom tovaru ako informatívne a tovar nerezervujem,ak sa inak nedohodneme.
Oblečenie je nosené mnou a mojím synčekom,detské oblečenie prané zvlášť v detskom pracom géli.Veci nie sú roztrhané,také nepredávam a na iné nedostatky upozorním a detailne nafotím.Ak v inzeráte uvádzam cenu vrátane poštovného,bude to pri konkrétnom produkte uvedené.Ak neuvádzam nič,účtujem poštovné podľa vašich preferencií o odoslaní,aktuálneho cenníka pošty a váhy balíčka.
O pripísaní peniažkov na účet a odoslaní balíčka vás správou vždy informujem.Prosím aj ja o slušnosť a spätnú väzbu,či tovar dorazil v poriadku.Odosielam najneskôr druhý pracovný deň,ako mi prídu peniažky na účet.Obyčajná pošta na VAŠU zodpovednosť,za stratu neručím a peniažky nevraciam.
S dobierkou problém nemám,ak mi vopred pošlete na účet sumu poštovného.Ďakujem
Príjemné nakupovanie, milé maminky a všetci tí,ktorí ste sa dočítali až sem :)
Zobraz celé podmienky
Spoločenské šaty dlhé 38, 38
Spoločenské šaty dlhé 38, 38
Spoločenské šaty dlhé 38, 38
Spoločenské šaty dlhé 38, 38
Spoločenské šaty dlhé 38, 38
Spoločenské šaty dlhé 38, 38
Spoločenské šaty dlhé 38, 38
Spoločenské šaty dlhé 38, 38