Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Šaty
Použitý tovar

Kvalitné šaty top stav

Tmavá tyrkysová farba, kvalitné šaty z UK, krásne šité, top stav, 3x oblečené. Vzadu na chrbte gumička, dobre sedia. Sú ľahučké padave, podsite.
Aktualizovaný pred 2 dňami
29 zobrazení od 18. jan 2020
2,90 €1,90 €
malamaryann    Hlohovec
Milá/ý kupujúca/i, teší ma, že ste zavítali ku mne, vitajte v mojom internetovom obchode. Tovar len predávam, NEVYMIEŇAM s nikým, prosím, nekontaktujte ma za týmto účelom! Veci naspat neberiem.
Veci mám ihneď k dispozícii, sú po mne, deťoch, prípadne sestre, buď nové, nestihli sme ponosiť, alebo objednaná veľkosť nesadla, mojou vášňou je kúpa oblečenia, preto ich mám veľmi veľa, dosť často nových a takisto som nainfikovala sestru :o) alebo v super stave, ak majú nejakú vadu, píšem o nej v popise.

-REZERVÁCIA TOVARU-
Rezervácia od odoslania podkladov k platbe je 3 dni – ak sa nedohodneme inak.

-STORNO OBJEDNÁVKY-
Objednávku môžete stornovať do 24 hodín.

-SPOSOB PLATBY-
° vklad na bankový účet
° priamy vklad v hotovosti na účet
° poštovou peňažnou poukážkou
° dobierka, pokiaľ sa dohodneme


Dodržujte platobné inštrukcie, kt. Vám pošlem, je to dôležité pre identifikovanie Vašej platby! Ak platíte z účtu, ktorého vlastník je niekto iný, prosím informujte ma VOPRED!

-SPOSOB DODANIA TOVARU-
Tovar posielam Slovenskou poštou formou obyč. listu, /ale to iba na Vašu zodpovednosť/, doporučeného listu alebo balíka. Cenník podľa taríf slovenskej pošty.

Tovar zasielam najneskôr do 3 prac. dní po pripísaní peňazí na môj účet.

Ak ste si u nás objednali tovar a nezaplatili ste ho, prípadne ste nezrušili objednávku ako som písala, teda do 24 hod.od objednania, zaraďujem Vás ako NESPOĽAHLIVÉHO ZÁKAZNÍKA, a samozrejme píšem negatívne hodnotenie, pri ďalšej objednávke Vám tovar nepredám.

Verím, že budete spokojná/ý, ak by ste sa potrebovali na niečo spýtať, informovať, kľudne ma kontaktujte. Príjemné nakupovanie! Maťa
Zobraz celé podmienky
Kvalitné šaty top stav, 34
Kvalitné šaty top stav, 34
Kvalitné šaty top stav, 34