Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Šaty
Nový tovar

Šaty

Skladom
Top stav, krásne, nenosené. Premeriam.
+ poštovné
Aktualizovaný včera
61 zobrazení od 5. okt 2019
8 €6 €
ivana221    Trenčín
PROSÍM ČÍTAŤ!!!!!!!!
NEVYMIEŇAM...NA POSTAVE NEFOTÍM...CENY SÚ PEVNÉ...POŠTOVNÉ NEODPÚŠŤAM!!!!

Dobrý deň, ďakujem za návštevu môjho bazárika. Tu sú moje podmienky predaja:

1. Takže vecičky posielam až po pripísaní platby na môj účet, na dobierku po zlých skúsenostiach neposielam. Balíčky odosielam do troch pracovných dní od pripísania platby. Ak mi to však pracovné povinnosti nedovoľujú, upozorním na to.

2. K cene je vždy potrebné prirátať poštovné, ak nie je uvedené inak. Posielam podľa toho ako si požiadate, obyčajne alebo doporučene, 2. alebo 1. triedou, cena poštovného podľa váhy balíčka a taríf slov. pošty. Obyčajné poštovné avšak len na Vašu zodpovednosť, za stratu balíčka NERUČÍM a v tom prípade peniaze nevraciam. PROSÍM, poštovné nezjednávajte, hlavne nie odpustenie poštovného pri veciach za minimálnu cenu. Poštovné predsa neplatíte mne, ale pošte.

3. Veci späť neberiem, takže sa radšej pýtajte, kľudne premeriam, pofotím..ALE veci do 3e už nemeriam, moja trpezlivosť má tiež svoje hranice, ja sa snažím vám vyhovieť a poniektoré nie sú schopné ani odpísať Ďakujem, nemám záujem. Taktiež ak sú uvedené rozmery, dodatočne nepremeriavam.

4. !!!Tovar posúvam automaticky tomu, kto skôr platí!!! Ak sa po vyžiadaní podkladov k platbe neozvete do 24h, posúvam tovar automaticky ďalšej záujemkyni!!! Po vyžiadaní čísla účtu považujem objednávku za záväznú, preto ak nedôjde k úhrade, píšem NEGATÍVNE hodnotenie. Ďakujem za pochopenie.

5. NEVYMIEŇAM, na takéto správy už ani nereagujem.

6. PROSÍM, ceny nezjednávajte, sama ak to uznám za vhodné, ceny znížim, prípadne navrhnem zľavu, hlavne pri kúpe viacerých vecičiek.

7. Inzerát mažem 7 dní po odoslaní, myslím, že je to dostatočný čas ma informovať či balíček prišiel/neprišiel v poriadku.

8. Ceny sú nízke preto, lebo mám toho veľa a potrebujem si uvoľniť miesto v šatníku, nie preto, že by boli veci zničené a poškodené. Ak je nejaká chybička, samozrejme to uvádzam v popise.

9. FOTO na postave NEROBÍM! keďže veci predávam zväčša preto, lebo sú mi malé/veľké alebo jednoducho mi len nesadli a nepasujú mi.

Ďakujem za prečítanie a rešpektovanie mojich podmienok predaja. Budem rada ak si niečo vyberiete a kontaktujete ma. Teším sa na spoluprácu, príjemné nakupovanie:-)
Zobraz celé podmienky
Šaty, esmara,34 / xs
Šaty, esmara,34 / xs
Šaty, esmara,34 / xs
Šaty, esmara,34 / xs
Šaty, esmara,34 / xs
Šaty, esmara,34 / xs