Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 2×

Šaty L/XL

Jednoduché šaty bez ramienok, keďže mi s pôvodnou tenkou gumičkou padali, vo vnútri vyšitá strojom nová pevnejšia gumička.Následne držali nad prsiami výborne (môj obvod pod pažami 92 cm). Šírka gumičky 34 cm povolená, natiahne sa až do 47 cm x 2.Pod prsiami sa šaty pozvoľne rozširujú do áčkovej padavej sukne.Šírka pod prsiami kde sa látka láme a je prešitá vzorom do iného smeru 39x2, natiahne sa do 46 cm, dĺžka šiat 85 cm. Pri výške 172 cm mi boli tesne nad kolená. Veľmi dobrý nosený stav
Aktualizovaný pred 6 dňami
10 zobrazení od 6. júl 2021
10 €
Oznam od predajcu: PREDTÝM,NEŽ MI NAPÍŠETE,ĎAKUJEM ZA POZORNÉ prečítanie podmienok predaja 👍🙏
dzovanna    Pezinok
Pekný deň želám,ďakujem,že ste zablúdili aj ku mne :)
👍Všetky tu viditeľné inzeráty sú do vymazania (predaja) AKTUÁLNE, AK pri nich nie je napísaná REZERVÁCIA.
🤗Verím,že si tu niečo pekné vyberiete,čo vám urobí radosť a ešte dobre poslúži.Kým nepožiadate o pokyny k platbe,beriem vaše otázky ohľadom tovaru ako informatívne a tovar nerezervujem.
🔔🕖 Pri vyžiadaní údajov k platbe je pre vás inzerát rezervovaný (2 pracovné dni). Do popisu inzerátu napíšem REZERVOVANÉ spolu s údajom do kedy... - ak sa kupujúci do tohto času neozve (žiaľ, stáva sa), po 2 pracovných dňoch BEZ VYZVANIA rezerváciu v popise inzerátu zruším, čím bude automaticky opäť aktuálny pre ďalších záujemcov.Aktualizáciu si sledujte sami, kvôli tomu je tam uvedený presný čas jej uplynutia.Kto sa prvý z ďalších záujemcov ozve, tomu ho opäť do zaplatenia na 2 dni rezervujem.
Inzerát pozastavujem až po potvrdení alebo prijatí platby, vtedy už tovar reálne prichystám na odoslanie. Nebudem už naháňať poniektoré "kupujúce", je neseriózne - vyžiadať pokyny k platbe a už sa neozvať alebo sa ozvať viac ako po týždni s otázkou: a dohodneme sa na cene? Nedohodneme.Nebudem na to ani reagovať.Ja nezabúdam zaplatiť za tovar v "košíku", keď viem, že ho chcem kúpiť.Kvôli neserióznym záujemkyniam sa tak z tovaru nemohli tešiť tie seriózne...Preto bude inzerát pre všetkých viditeľný až do zaplatenia/pozastavenia.
🙅O výmenu nemám záujem.
✍️Oblečenie je nosené mnou a našimi deťmi,detské oblečenie vždy prané zvlášť v detskom pracom géli.Veci nie sú roztrhané,také nepredávam a na iné prípadné nedostatky vždy upozorním a detailne nafotím.
😎Ak v inzeráte uvádzam cenu vrátane poštovného,bude to pri konkrétnom produkte uvedené.Ak neuvádzam nič,účtujem poštovné podľa vašich preferencií o odoslaní,aktuálneho cenníka pošty a váhy balíčka.Možné poslať aj prostredníctvom zásielkovne.
🙏Veľmi pekne prosím,z NASTAVENEJ CENY NEZJEDNÁVAJTE.Je prispôsobená s ohľadom na to,koľko pôvodný tovar stál aj s ohľadom na to, v akom stave sa nachádza...Ak vám cena nevyhovuje, nech sa páči, hľadajte inde,kde vám vyhovovať bude.Balné si nikdy neúčtujem.Ďakujem za pochopenie.
💌O pripísaní peniažkov na účet a odoslaní balíčka vás správou vždy informujem.Prosím aj ja o slušnosť a spätnú väzbu,či tovar dorazil v poriadku.
✈️Odosielam najneskôr druhý pracovný deň,ako mi prídu peniažky na účet.Obyčajná pošta na VAŠU zodpovednosť,za stratu neručím a peniaze nevraciam.
☝️S dobierkou problém nemám,ak mi vopred pošlete na účet sumu poštovného.
☀️Príjemné nakupovanie, milé maminky a všetci tí,ktorí ste sa dočítali až sem :) bolo to dlhé, ale ušetrí to vzácny čas mne aj vám.Za prečítanie a pochopenie ďakujem ;)
Zobraz celé podmienky
Šaty l/xl, esmara,l