Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Šaty
Použitý tovar

Šaty CLOSET

Veľmi pekný šaty na príležitosť aj na bežné nosenie zn. Closet. Boli oblečené len raz na cca 2 hodiny. Objednala som si číslo, ako zvyčajne nosím (XL), no sú mi malé, sadnú na L / 40-tku. Sú veľmi kvalitne vypracované a pohodlné, vzadu je mašľa, vpredu je sukňa s preložením, no neotvára sa, je do polovice z bokov prišitá. Veľmi pekne tvarujú postavu.
Rozmery: prsia 47x2, pás 40x2, dĺžka vzadu od ramena po pás 42, celková 99 cm, vpredu stred o 7 cm kratší, nakoľko ide sukňa do oblúkov. Materiál je len jemne elastický, ale nepresvitajú nedostatky.
Aktualizovaný pred 3 dňami
18 zobrazení od 4. okt 2019
28 €
Oznam od predajcu: Dohoda možná, pri kúpe viac vecí z môjho bazárika poštovné hradím ja.
lubicapsejova    Trenčín
Všetkých vás vítam v mojom bazáriku. Predávam výhradne veci po mojich troch deťoch a aj po mne, väčšinou sú nosené len krátky čas, prípadne aj nové, ktoré sme nestihli ponosiť. Všetko je vyfotené aj popísané v aktuálnom stave. V prípade záujmu rada odpoviem na doplňujúce otázky a pomeriam, čo bude treba. Ak by mal niekto záujem aj o výmenu tovaru, zásadne sa tomu nebránim, pokiaľ ma niečo zaujme v jeho bazári. Pri kúpe 3 a viac vecí z môjho bazáru sa môžeme dohodnúť na obyčajnom poštovnom zdarma alebo pridaní jedného (najlacnejšieho) kusu zdarma podľa vášho výberu. Budem rada, ak si prezriete všetky mnou ponúkané veci.
IBAN č. účtu je: SK17 8360 5207 0042 0193 8888
Zobraz celé podmienky
Šaty closet, l
Šaty closet, l
Šaty closet, l
Šaty closet, l