Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Šaty
Použitý tovar

Šaty cca XS - S

pekne šaty na leto, veľkosť sedí podla mňa na cca xs, štítok už je odstrihnutý. Dĺžka 85 CM, šírka pás 35 do 45cm, šírka cez prsia 46,5cm
Aktualizovaný pred 4 dňami
0 zobrazení od 25. aug 2020
8 €
inkamalinka    Rožňava
-------Balíky sa snažím vždy poslať čim skôr, ale len ak mam práve voľno (robím na zmeny a nestíham poštu) ---- ďakujem za pochopenie

Som rada, že vás niečo z mojej ponuky zaujalo. Kľudne sa pýtajte rada odpoviem na Vaše otázky . Ak sa len pýtate na rozmery alebo nejaké iné info, nepovažujem to za vážny záujem, a v tom prípade nemáte ani daný tovar rezervovaný, pokiaľ mi to vyslovene neuvediete.
PRI VKLADE V HOTOVOSTI (V BANKE) - ku konečnej sume je treba si pripočítať !!! 0,50€ poplatok za vklad ktorý si účtuje BANKA !!
Ku každej objednávke si prosím pripočítajte poštovné /cena závisí od hmotnosti a dohody so záujemcom/. Obyčajne/ako dopis/ posielam na zodpovednosť kupujúceho -neručím tak za stratu. Tovar posielam do 5 pracovných dni od nabehnutia platby. Na dobierku neposielam... Predaný tovar nevezmem späť na všetko aj viac krát sa treba radšej opýtať.
http://www.modrykonik.sk/market/seller/inkamalinka/
Zobraz celé podmienky
Šaty cca xs - s, gate,xs