Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Šaty
Použitý tovar

Tunika zn. Benetton

Predám predĺženú tuniku zn. Benetton, veľ. S (kľudne aj M), 100% bavlna, bez poškodení.
Cena: 4,- € + poštovné
Aktualizovaný pred 1 týždňom
288 zobrazení od 20. jan 2018
4 €
luciatn8    Trenčín
Ahojte. Ďakujem, že ste prejavili záujem o niečo z mojej ponuky. Vecičky sa snažím opísať, ak nájdem chybičku uvádzam ju v popise. Kľudne sa ale pýtajte, čo vás zaujíma.
1.) Balíky posielam po prevode peňazí na môj účet (číslo posielam po vzájomnej dohode). O tom, či už peniaze na účet prišli a kedy balík posielam, informujem.
2.) Balíky posielam radšej doporučene s dokladom. Môžeme si odsledovať, kde sa balík nachádza. V prípade straty sa chcem vyhnúť obviňovaniu, či som balík odoslala/neodoslala. Nejakú tú nepríjemnejšiu skúsenosť už mám, našťastie to vždy dobre dopadlo. Som férová a nemám záujem sa obohacovať na iných mamičkách/kupujúcich. Ak si to predsa len želáte poslať obyčajne, stačí mi to popredu oznámiť, ale v tomto prípade za dodanie naozaj neručím a nebudem znášať dôsledky straty. Ak vám balík príde, budem rada, keď mi dáte vedieť. Spätná väzba ma vždy poteší.
3.) Na dobierku neposielam. Sem-tam spravím výnimku, ale iba na základe viacerých kladných hodnotení, že dobierky preberáte.
4.) Tovar späť neberiem.
5.) Uzavretím obchodu súhlasíte s mojimi podmienkami.
Ďakujem, že ste sa s mojimi podmienkami oboznámili a dúfam, že budete spokojné. Lucia
Zobraz celé podmienky
Tunika zn. benetton, benetton,s
Tunika zn. benetton, benetton,s
Tunika zn. benetton, benetton,s