Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Šaty
Použitý tovar

Šaty velk. M/L.

Šaty velk. M/L. Tmavomodré krásne šaty, raz oblečené, raglánové rukávy, sú elastické, látka ako tričkovina, krásne, v páse na viazanie. Dlžka od ramena je 96 cm.
Aktualizovaný pred 3 dňami
36 zobrazení od 17. feb 2019
12,55 €11,55 €
suginko    Poprad
Znížila som ceny na väčšine vecí v mojom bazáriku. Popozerajte a určite si niečo vyberiete.
Od teraz do 31.5. 2020 pri nákupe nosených vecí z bazárika nad 20 e platím obyčajné poštovné 2. triedy ja. Ak si kúpite tovar nad 30 e, pridávam jednu vec v hodnote 3 e grátis. Na cenách sa vieme dohodnúť.
Ahoj, som veľmi rada, že ste nakukli ja do môjho malého internetového bazárika. Na cene sa môžeme aj dohodnúť, ceny sú orientačné. Tovar posielam po prevode na môj účet v M bank. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty platné od 1.7.2019.
Tovar zasielam doporučene 2. tr. - listová zásielka 2,1 € do 500 gr., do 1 kg 2,9 eura, balík na poštu do 2 kg za 3,6 e.
Ak si tovar vyžiadate poslať obyčajne 1,2 eura do 500 gr. 2 triedou a 2 eura do 1 kg, ale za stratu alebo nedoručenie nezodpovedám. Záujemcov kontaktujem čo najskôr. Po naskočení koruniek na účet, tovar hneď posielam. Pri platbe nezabudnite prirátať poštovné, balné podla taríf sl. pošty. Na platbu počkám 7 dní. Tovar sa snažím popísať čo najpravdivejšie a preto tovar späť neberiem.
Ak vás niečo v bazáre zaujalo a nie ste si istý, pýtajte sa, rada odpoviem. Tovar späť neberiem. Na dobierku neposielam!!!
Zobraz celé podmienky
Šaty velk. m/l., m
Šaty velk. m/l., m
Šaty velk. m/l., m
Šaty velk. m/l., m