Nový tovar
Ulož - uložené 182×

Krasne saty detske spolocenske slavnostne aj bezne

Krasne saty s cipkou ozdobene maslou, kratke rukaviky, maju krasnu 3 vrstvovu suknicku so spodnickou stihom do A. Jemny tyl je ozdobeny perlickami. Vyzeraju uzasne oblecene. Vhodne na rozne prilezitosti ale aj na bezne nosenie. Vzadu na zips, pohodlne sa obliekaju. K satam mam doladene doplnky - celenky a detske kravaty. V ponuke aj sukne dolly styl pre deti aj dospele, saty a krst, prve svate prijimanie, stuzkovu, na oslavy, fotenie, bezne nosenie aj spolocenske. Kontaktujte ma.

Dostupne velkosti a rozmery:
80 - dlzka 47 (44 + 3tyl), sirka od pazusky k pazuske 23 (obvod 46), pas sirka 22 (obvod 44)
90 - dlzka 52 (49 + 3tyl), sirka od pazusky k pazuske 26 (obvod 52) pas sirka 24 (obvod 48)
100-dlzka 58 (55 + 3tyl), sirka od pazusky k pazuske 27 (obvod 54) pas sirka 26 (obvod 52)
110-dlzka 63 (60 + 3tyl), sirka od pazusky k pazuske 29 (obvod 58) pas sirka 27,5 (obvod 55)
120 - dlzka 67 (64 + 3tyl), sirka od pazusky k pazuske 31 (obvod 62) pas sirka 29 (obvod 58)
130-dlzka 69(66 + 3tyl), sirka od pazusky k pazuske 31,5 (obvod 65) pas sirka 29,5 (obvod 61)
140 - dlzka 70(67 + 3tyl), sirka od pazusky k pazuske 32 (obvod 64) pas sirka 30 (obvod 60)

+ postovne, posielam aj na dobierku 3,6.
pri platbe na ucet lacnejsie postovne
doporucene 2,6 obycajne 1,6
Aktualizovaný pred 3 dňami
2033 zobrazení od 20. dec 2021
18 €
tutusukna    Bratislava - Petržalka
Vitajte!! Som velmi rada, že ste si vybrali moj obchodik :-) Ďakujem :-) Pokiaľ máte akékoľvek otázky, nejasnosti veľmi rada Vám na ne odpoviem, snažím sa o maximálnu spokojnosť zákazníkov, pokial sa náhodou vyskytne dajaký problémik určite ho spolu vyriešime :-) S internetovým predajom mám bohaté skúsenosti, rada vám poradím.

* Doba dodania, cas odoslania balicka:
- Pri platbe na ucet balicek zasielam cca do 2- 3 pracovných dní odo dna prijatia uhrady.
- Dobierka 2 - 3 pracovne dni od prijatia zavaznej objednavky. Verim, ze ak si tovar objednate na dobierku, ze ho aj preberiete. V pripade neprevzatia dobierky, pisem negativne hodnotenie a ziadam Vas o uhradu postovneho (vratane spiatocneho).
- Prva trieda URGENTNE odoslanie, objednavanie na poslednu chvilu alebo k urcitemu terminu:
Zakaznikom vychadzam maximalne v ustrety a mozem odoslat aj skor ako nabehnu peniaze na ucet na zaklade potvrdenia o uhrade - je to len moja dobra vola ;) Ak potrebujete balicek rychlo, odporucam doplatit si prvu triedu. Je potrebne ma na to upozornit ak potrebujete tovar rychlo!! V takomto pripade prosim napiste aj KONKRETNY termin do kedy tovar potrebujete. A poviem Vam aj ci je to mozne v tomto termine stihnut.

* Postovne od 1.3.2022 islo hore!!!!
NIE JE ZARÁTANÉ v cene tovaru. K postovnemu je priratane aj minimalne balne.
- Obycajne postovne (bez sledovaniceho cisla) je na vlastnu zodpovednost kupujuceho, za pripadnu stratu balicka nezodpovedam!
Nie je ani dovodom na udelovanie negativneho hodnotenia v pripade straty balicka nesiete zodpovednost vy alebo posta.
- Doporucene postovne aj dobierka maju sledovanice cislo. Viete si pzriet, kde sa balicek po odoslani nachadza.

Vo výnimočných prípadoch, keď sú sviatky, prázdniny a kalamitné počasie, pripadne cestujem alebo z inych osobnych ci rodinnych dovodov, môže byť dodacia lehota dlhšia - na co Vas ale upozornim alebo to uvediem v ozname.
Nezodpovedám za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú poštou.


*POSIELAM INFO O ODOSLANI BALICKA mailom. Ak ju chcete dostat poslite mi v objednavke vasu mailovu adresu.

*NEPÍŠEM SPRÁVY o prijatí úhrady (iba ak by dlhsie nechodila upozornim Vas na to). Standard nabehnutia uhrady je 1 - 2 pracovne dni od odoslania.

* Snažím odpovedať vždy v čo najkratšom čase, cez víkendy a dni voľna odpisujem priebežne. Ak som odcestovana alebo bez pritupu na internet uvadzam to v ozname.
*Telefonicky ma kontaktujte v pracovne dni po-pia: 9.00-18.00.
*Najlepsie je pisat priamo pod inzerat, vidim na ktory tovar konkretne reagujete a mate zaujem.

NERUCIM ZA SLUZBY POSTY!!! Vzdy posielam info o odoslani balicka mailom, ktory mi poslite rovno pri zadavani objednavky. Podla toho si viete vypocitat, kedy Vam bude zasielka cca dorucena. IItr. 2-3 pracovne dni od odoslania, Itr. na druhy prac den od odoslania. Ak balicky meskaju, pytajte si odo mna podacie cislo (len v pripade doporucenej zasielky), obycajna zasielka ho nema.
Ak Vam vasa posta nevhodila oznam o zasielke do schranky, treba sa stazovat na prislusnu postu a jej sluzby.
V pripade doporuceneho postovneho Vam viem poslat podacie cislo zasielky.
V pripade ak Vam zasielka meska, mozem taktiez podat reklamaciu na poste.
Ak nedostanete oznam o zasielke, musite to riesit vy s vasou postou na zaklade podacieho cisla pri dopo zasielkach vam balicek musia najst.

POZOR
Pri šití sa môže stať, že vznikne nejaká odchýlka v uvadzanych orientacnych rozmeroch, môže sa vyskytnúť, najma u elastických materiálov!! Nemám bohužiaľ možnosti na to, aby som merala každý jeden kus. Taktiež treba rátať aj s možnou s farebnou odchýlkou, ktorá je spôsobena monitorom, fotoaparátom, atď.. tovar može byť o niečo tmavší alebo bledší ako na obrázku.

VELKOSTI *Čo sa týka veľkosti musíte brať na vedomie, že každé dieťa má inú postavu a aj to, že rovnaká veľkosť moze mat iné rozmery. Preto je potrebné riadne si pozrieť veľkosť, premerať dieťa a ak vám niečo ohľadne veľkosti nesedí alebo je nejasne prosím kontaktujte ma, rada Vam odpoviem a poradim. V inzeratoch uvadzam velkosti oblecenia nie deti.

VRATENIE TOVARU:  
1. Právo na odstúpenie od zmluvy má kupujúci v prípade, ak bol tovar objednaný prostredníctvom internetu.
2. V prípade odstúpenia od zmluvy zašle kupujúci tovar na vlastné náklady na adresu miesta prevádzky predávajúceho doporučene.
V prípade, ak kupujúci zašle tovar na dobierku, predávajúceho ho neprevezme.
3. Predávajúci tovar prevezme späť,  skontroluje a  vráti kupujucemu celú cenu zaplatenú za tovar, okrem poplatku za dopravu na ucet, ktorý zadá kupujuci. Náklady na vrátenie tovaru, vrátane poštovného, sú v tomto prípade na strane kupujúceho. Po prevzatí a skompletizovaní vráteného tovaru predávajúci vráti cenu za tovar do 14 dní na účet kupujúceho.
4. Vrátený tovar nesmie byť poškodený, praný, znečistený, nosený či inak používaný. Tovar, musí byť nepoužitý, nepoškodený, inak nebude vrátenie tovaru akceptované.
5. Kupujúci zašle predávajúcemu svoj IBAN na vrátenie peňazí vypísaný v správe na mieste, kde tovar objednával.
POZOR!! Dobierky nebudú prevzaté.  Peniaze šekom neposielam. 
6. Tovar sa odporúča poslať doporučene (po odoslani mi poslite cislo zasielky), poistený a použiť vhodné balenie, aby počas prepravy nedošlo k popísaniu, polepeniu, ani inému znehodnoteniu samotného tovaru (predávajúci neručí za prípadnú stratu alebo poškodenie tovaru počas prepravy), D) uhradiť výdavky súvisiace s vrátením tovaru (poštovné, poistenie, ...).
Kupujuci je povinny  
1. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy (ďalej len “objednávka”) informovať o svojom rozhodnutí jednoznačným písomným vyhlásením alebo formulárom na odstúpenie od zmluvy zaslaným e-mailom na tutusukna@azet.sk, alebo poštou spolu z tovarom na adresu predávajúceho (všetko Vám po vyžiadaní pošlem mailom). Ak ste objednavali tovar tu na mk prosim info o tom, ze chcete vratit tovar pisat na miesto, kde ste si tovar objednali.
2. Zaslat tovar na adresu predavajuceho najneskôr do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Lehota 14 dní na vrátenie tovaru začína plynúť odo dňa jeho prevzatia vrátane.
3. Ďalej je povinný uviesť dátum zakúpenia tovaru a číslo svojho účtu IBAN pre vrátenie peňažných prostriedkov.
Tovar sa odporúča poslať doporučene (po odoslani mi poslite cislo zasielky), poistený a použiť vhodné balenie, aby počas prepravy nedošlo k popísaniu, polepeniu, ani inému znehodnoteniu samotného tovaru (predávajúci neručí za prípadnú stratu alebo poškodenie tovaru počas prepravy),
4. uhradiť výdavky súvisiace s vrátením tovaru (poštovné, poistenie, ...).

Vrátenie tovaru pri pri osobnom odbere:
Žiadny právny predpis nepriznáva spotrebiteľovi nárok na bezdôvodné vrátenie tovaru, zakúpeného v tzv. prevádzkarni pri osobnom odbere. Ak predávajúci takúto možnosť (prípadne možnosť výmeny tovaru za iný tovar) spotrebiteľovi ponúka, činí tak nad rámec svojich povinností. Nárok na bezdôvodné vrátenie alebo výmenu tovaru nie je právne vymáhateľný.

VYMENA TOVARU: 
Napíšte mi konrétne za čo chcete tovar vymeniť a dôvod výmeny. Po vzajomnej dohode  poslite vymienany tovar na adresu z balicka, ak ju nemate, poslem Vam ju. a) Tovar treba zaslať naspäť na adresu predávajúceho, b) tovar sa odporúča poslať doporučene, poistený a použiť vhodné balenie, aby počas prepravy nedošlo k popísaniu, polepeniu, ani inému znehodnoteniu samotného tovaru c) predávajúci neručí za prípadnú stratu alebo poškodenie tovaru počas prepravy, d) uhradiť výdavky súvisiace s vrátením tovaru (poštovné, poistenie, ...).
Po odoslani mi prosim poslite cislo zasielky.
Predávajúci tovar prevezme späť a skontroluje. Vrátený tovar nesmie byť nosený, poškodený, znečistený, používaný. Musí mať originál visačky a etikety.  Tovar na výmenu odosielame po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu do 14 dní.
Poštovné a ostatné náklady spojené s výmenou hradí kupujúci vrátane poštovného na zaslanie nového tovaru.


OSOBNY ODBER - je moja dobra vola a nie je narokovatelny :)
V pripade dohody osobneho odberu dochadza prostrednictvom internetu len k predbeznej k rezervacii konkretneho tovaru, nie k uzavretiu kupnej zmluvy na dialku. K uzavretiu kupnej zmluvy dochadza az pri prevzati tovaru v mieste predaja, v okamihu vydania a prevzatia tovaru. Zakaznik ma moznost si tovar prezriet priamo v mieste odberu. Preto mu nevznika narok na vymenu alebo vratenie tovaru.
Os. odber je mozny cez pracovne dni, vo vopred dohonutych hodinach, okrem vikendu a sviatkov - ak môžem a súhlasím s os.odberom.
Uvedomte si prosím, že poskytnutie osobného odberu je len moja dobrá vôľa, nie povinnosť, ešte aj usetrite na poštovnom, preto Vás žiadam, aby ste prisli načas v dohodnutom čase a termíne. Pre mňa je to skôr časová záťaž a nie vždy je to možné, keďže na poštu chodím pravidelne a je to pre mňa oveľa jednoduchšie. No rada Vam vydem aj takto v ustrety.
Prosím teda o rešpektovanie, ak Vám poviem, že osobný odber vo Vami navrhovanom termíne nie je možný.

*Vyhradzujem si právo na zákaz udeľovania negatívneho hodnotenia bez môjho vedomia!!!! Mám právo o situácií vedieť a riešiť ju!!!!

OBJEDNÁVKOU SÚHLASÍTE S UVEDENÝMI PODMIENKAMI!!!

Dakujem a zelam prijemne nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Krasne saty detske spolocenske slavnostne aj bezne, <50 - 140
Krasne saty detske spolocenske slavnostne aj bezne, <50 - 140
Krasne saty detske spolocenske slavnostne aj bezne, <50 - 140
Krasne saty detske spolocenske slavnostne aj bezne, <50 - 140
Krasne saty detske spolocenske slavnostne aj bezne, <50 - 140