Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Šaty
Nový tovar
Ulož - uložené 2×

Dámske šaty

Dámske šaty, tmavomodrý podklad, sýtoružový geometrický vzor. Strih je dielový, krásne sadne na postavu.
Šaty sú nové, neboli nosené.
Aktualizovaný pred 4 dňami
100 zobrazení od 5. máj 2019
16 €11 €
Oznam od predajcu: Máme nový, zaujímavý tovar pre dámy aj pre pánov
felicitykonfekcia    Krásno nad Kysucou (okres Čadca)
Milí kupujúci,
ďakujem, že ste navštívili môj obchodík. Veci, ktoré mám v ponuke sú skladom, ale informujte sa o ich dostupnosti. Môže sa stať , že niektorú vec alebo požadovanú veľkosť už nemám, pretože predávam vo svojom obchodíku mimo tohto bazáru a nie všetko sa mi podarí včas aktualizovať.
Poštovné sa ráta podľa váhy a taríf slovenskej pošty. Podklady k platbe vám vždy pošlem do správy. Poštovné na dobierku je vždy drahšie ako pri platbe vopred na účet. Balíky posielam 2. triedou. Po vzájomnej dohode aj 1. triedou alebo ako obyčajný list, ale v tomto prípade len na zodpovednosť kupujúceho. Pri výmene tovaru napríklad ak vám nesadne veľkosť požadujem štítky na oblečení a pokiaľ je vec v nejakom originálnom obale tak aj ten. Preto vec najskôr vyskúšajte až potom strihajte visačky! Pri výmene tovaru hradí poštovné kupujúci ! Pri niektorých veciach nemám rozmery, ak nie ste si istý veľkosťou tak vám vec dodatočne premeriam.
Náklady na prepravu vymeneneho tovaru (za inú veľkosť) smerom od predávajúceho ku kupujúcemu hradí tiež kupujuci, vzhľadom na to, že velkost si vyberate samy.

Náklady na prepravu reklamovaneho tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujuci.
Spiatočnú prepravu po vybavení oprávnenej reklamácie hradí predávajúci.
V pripade, že si zákazník tovar nepreberie pri prvom doručení, a pozaduje opätovne doručenie objednavky, je povinný uhradiť náklady prvého pokusu o doručenie, ako aj opätovneho doručenia objednávky.
Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí zákazník.
Ochrana osobných údajov
1. Kupujúci dáva súhlas k zhromažďovaniu a evidovaniu osobných údajov o kupujúcom a jeho nákupoch zaslaním objednávky prostredníctvom e. mailu v danom inzeráte. Kupujúci má právo tento súhlas kedykoľvek písomne odvolať.
2. Predávajúci je oprávnený evidovať a spracovávať pre svoju potrebu údaje o kupujúcom získaných z obchodných vzťahov.
Záverečné ustanovenia
1. Pre všetky sporné vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim, ako i tieto obchodné podmienky platí právny poriadok Slovenskej republiky.
2. Spory, ktoré môžu vzniknúť medzi zmluvnými stranami a nedôjde k mimosúdnemu urovnaniu, budú riešené miestne príslušným súdom v Slovenskej republike.
3. Tieto "Všeobecné obchodné podmienky" vstupujú do platnosti dňom založenia stránky
4. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny týchto "Všeobecných obchodných podmienok".

Ak máte nejaké otázky tak sa pýtajte.

Želám vám príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Dámske šaty, 44
Dámske šaty, 44
Dámske šaty, 44