Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie obuv dospelí > Šaty
Použitý tovar

Zara šaty s volánmi

Top stav, tenký padavý materiál, podšité, dl.84cm, š.50cm
Aktualizovaný pred 4 dňami
42 zobrazení od 18. sep 2019
15 €12 €
Oznam od predajcu: Za každých 10€ nákupu 1 darček na vyžiadanie ;-)
katka979    Košice - Dargovských hrdinov
Ďakujem za ponuky, ale výmeny nerobím. Potrebujem sa vecí zbaviť, som nákupný maniak :-D

1 darček zdarma za každých 10€ NÁKUPU alebo pošta v cene pri 2 zaplatených veciach (obe spolu iba pri väčšom nákupe po dohode ).

Mamičky, poprosím vás, keď sa na niečo pýtate, alebo chcete niečo premerať, dajte spätné info, ako ste sa rozhodli :-)

Podmienky pre nákup:
Odpovedám na všetky otázky v prípade záujmu o nejaký tovar, ale otázka nie je rezervácia, posúvam tomu, kto napíše, že tovar berie. Ak vidím, že ste moju správu prečítali a nereagujete, chápem to tak, že záujem nemáte. Kto si prvý vyžiada údaje ku platbe, tomu tovar predávam, uprednostňujem predaj bez merania a väčší nákup. Inzerát pozastavujem až po Vašom infe, že ste tovar uhradili, dovtedy ho ponúkam ďalej, Vašu objednávku považujem za potvrdenú, keď mi pošlete adresu. Na info o zaplatení čakám 24 hodín, potom tovar posúvam automaticky ďalej. Pri priamom vklade na účet je poplatok 1€. Na dobierku posielam len maminám s kladnými hodnoteniami, balíček bude na pošte uložený na vyzdvihnutie len 5 dní. Kto chce naozaj dobierku prebrať, stihne to 😉 Pri poštovnom v cene posielam vždy obyčajne, doporučenú poštu si treba vyžiadať a doplatiť. Na poštu chodím 1x do týždňa . Na všetko sa radšej pýtajte, rada odpoviem, tovar naspäť neberiem. Prípadné reklamácie (lebo stane sa) riešim do 24 hodín od prebratia balíčka. Väčšina vecí je nosená, sme na bazáriku, takže majú bežné známky nosenia ako minižmolky alebo chĺpok z prania, nájde sa aj nejaký malý fliačik, zatiahnutie ktorý nie vždy zachytím. Reklamácie na bežné známky nosenia vôbec neriešim, na poškodenia upozorním v inzeráte.
Tovar držím rezervovaný max 3dni (vďaka “zodpovedným” maminám, ktoré mi po 2-3 tyždňoch rezervácie napíšu, že tovar z hlúpych dôvodov zrazu neberú).
Osobný odber je možný, ak si pre tovar prídete 🙂
Ak sa do 24 hodín od predpokladaného doručenia zásielky neozvete, inzerát mažem a obchodík považujem za uzavretý.

Môj IBAN: SK6302000000002592070158

Ešte raz vďaka za záujem a nech Vám vecičky poslúžia. Katka
Zobraz celé podmienky
Zara šaty s volánmi, zara,m
Zara šaty s volánmi, zara,m
Zara šaty s volánmi, zara,m
Zara šaty s volánmi, zara,m