Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie dospelí > Šaty
Použitý tovar
Ulož - uložené 3×

Dámske červené šaty s mašľou Camaieu

Dámske letné sýto červené šaty s okrúhlym výstrihom. Zaujímavý strih, vzadu veľká mašľa. Značka Camaïeu. Veľkosť S 36. Raz použité, top stav.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
362 zobrazení od 16. sep 2017
24,95 €
Oznam od predajcu: 👜👠👕👗 ODOSIELAM IHNEĎ AJ POČAS MIMORIADNEJ SITUÁCIE PRE KORONAVÍRUS
missdiva    Žilina
Poštovné (pri obyčajnej zásielke na vašu vlastnú zodpovednosť 1 euro alebo 2 eurá pri doporučenej zásielke).
VECI POD 10EUR UŽ Z ČASOVÝCH DÔVODOV NEPREMERIAVAM ⌚.
Ďakujem, že si prezeráte moje veci. Na správu odpíšem ihneď, najneskôr do 24 hodín. Odosielam ihneď po nabehnutí peňazí na účet (najneskôr do 48 hodín od pripísania platby), prípadne po dohode pošlem aj dobierkou. Poštovné hradí kupujúci. Bežne posielam doporučene. Na vyžiadanie a na zodpovednosť kupujúceho pošlem aj obyčajne (za obyčajné zásielky neručím, v prípade ich straty teda nemáte nárok na náhradu škody). V prípade záujmu zašlem aj do Českej republiky avšak poštovné začína sa sume 9eur. Nemám záujem o 🚫🚫❌❌ VÝMENU ❌❌🚫🚫 ani ma o to prosím nežiadajte. Všetky veci sú priamo po mne. Triedim šatník a predám veľa kvalitných vecí výrazne pod pôvodné ceny. Väčšina vecí sú v top stave, niektoré neboli ani raz použité. Je mi jasné, že na všetkom (dokonca aj na nových veciach) sa dá nájsť chyba / zaškrabnutie / poškodenie keď sa chce a hľadá sa. Nakoľko predávam veľa vecí, veci nemám čas skúmať pod lupou, preto prosím špekulantov aby preskočili môj bazár. Nikdy by som nepredala niečo čo by som sa sama hanbila nosiť. Všetky fotky boli fotené mnou, k veciam sa snažím uviesť čo najviac detailov, v akom sú stave a či sedí veľkosť. Keď ma požiadate o miery, rátajte s tým, že sú orientačné, môže sa vyskytnúť pár centimetrová odchylka (je to preto, lebo veľa vecí je asymetrických a dajú sa premerať vo viacerých bodoch). Miery pri veciach nad 10eur si prosím pýtajte iba v prípade vážneho záujmu‼️‼️‼️‼️‼️ Na veciach s odstrihnutým štítkom určujem veľkosť po pamäti. Veci nereklamujem (neberiem späť), ani v prípade, že vám nesadne veľkosť alebo ste mali inú predstavu o veci. V prípade vášho zaslania späť veci nebudú prebraté (jedná sa o bazár fyzickej osoby, nie o eshop). Kúpu si preto vo vlastnom záujme premyslite. Rada predom odpoviem na akékoľvek vaše otázky. Prosím 🙏 aby ste mi vždy odpísali na správu. Pri kúpe dvoch vecí odo mňa ZĽAVA. Na všetkom sa dá dohodnúť. Nákupom u mňa vyjadrujete súhlas s mojimi podmienkami predaja.
«:::Ď:::» «:::A:::» «:::K:::» «:::U:::» «:::J:::» «:::E:::» «:::M:::» za prečítanie✌ Želám príjemné nakupovanie 👜👙👠👕👗⌚👢 ... :-)
Zobraz celé podmienky
Dámske červené šaty s mašľou camaieu, camaieu,s
Dámske červené šaty s mašľou camaieu, camaieu,s
Dámske červené šaty s mašľou camaieu, camaieu,s
Dámske červené šaty s mašľou camaieu, camaieu,s