Trnava    51     Profil používateľky
Milé mamičky i nemamičky.

Teším sa, že ste nakukli do môjho albumu.
Vecičky, ktoré predávam sú nenosené (ak sme sa netrafili vo veľkosti, nestihli vynosiť, alebo dostali ako nevhodný darček), alebo i nosené , kvalitných značiek.
Tovar posielam po uhradení platby na môj účet. Poštovné nie je zarátané do ceny, ak vyslovene nie je uvedené v inzeráte. Posielam spôsobom, na ktorom sa dohodneme. Prosím o spätné info o doručení balíčka....vyhneme sa tak zbytočným problémom, ak sa mi do 7 dní od môjho info o zaslaní balíčka neohlásite, považujem vec za uzatvorenú.
Snažím sa opísať reálny stav vecí, aby ste neboli sklamané po ich prevzatí. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať, lebo je to bazárik, takže peniažky spať nevraciam.
Ešte by som chcela poprosiť mamičky o seriózne jednanie, keďže som sa v poslednom čase stretla s viacerými "záujemkyňami", ktoré po prejavení "vážneho" záujmu a spoločnej dohode sa už neozvali. V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nemáte už záujem o danú vec, dajte mi to, prosím, čo najskôr vedieť, keďže ja to vnímam ako neseriózne jednanie, ktoré blokuje ďalších záujemcov. ďakujem za pochopenie.
Budem rada, keď výsledkom nášho obchodíku bude obojstranná spokojnosť :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

596 inzerátov

Aktualizované