Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Prešov    2     Profil používateľky
Aktualne chodim na postu iba 1x do tyzdna.

Ahoj, ďakujem za návštevu môjho bazárika. Všetky veci,ktoré ponúkam sú po mojich, príp. po susediných deťoch. Snažím sa upozorniť na každú jednu chybu, ale keďže som tiež len človek,tak sa mi občas stane,že si niečo všimnem až pre odoslaním. Každopádne hneď o tom informujem. Na vaše rozhodnutie o rezervácii/nerezervácii čakám po dobu 24hodín. Po uplynutí tejto doby, posúvam tovar ďalej.Veci posielam po nabehnutí peňazí na môj účet (poštovné je podľa cenníka SP, buď doporučene alebo obyčajne na vlastnú zodpovednosť) zvyčajne 1-2x do týždňa, tak poprosím o trpezlivosť pri odosielaní balíčkov. Na dobierku neposielam.Na všetky otázky rada odpoviem, na inzeráty odpovedám väčšinou raz do dňa, v prípade súrneho záujmu (pokiaľ dlhšie nereagujem) ma môžete kontaktovať na mail gabby85@centrum.sk.
Ceny sú pevné. pri odbere viac veci v hodnote min. 20eur, poštovné neplatíte. Základné miery pokiaľ je to možné uvádzam, ďalšie bohužiaľ z časových dovodov a po zlých skúsenostiach neudávam /výnimkou sú veci nad 10,-EUR - ďakujem za pochopenie/.Taktiež ani ďalšie fotky /iba pri vážnom záujme/ po zlých skúsenostiach nepridávam :(, nakoľko mám veci odložené v krabiciach v skrini.
Nateraz bohuzial osobny odber nie je mozny z casovych dovodov /neplati to pre inzeraty,kde je uvedeny osobny odber/:-( Dakujem za pochopenie.
O vymenu zaujem nemam.
Zobraz celé podmienky
gabby85: Osobný odber možný pri odbere min. 3ks. Ďakujem za pochopenie:)
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

87 inzerátov

Aktualizované