Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Bratislava - Petržalka    138     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    138     Profil používateľky
Všetky Vás srdečne vítam v mojom "bazariku".

Ak nie sú pri veciach napísané rozmery, prosím nepýtajte sa na ne nakoľko z časového hľadiska (kvôli zdravotným problémom) nemám čas ich premeriavať, preto som ceny poznižovala, aby som veci predala, bez zdržiavania a tak nemala ďalšie starosti, ďakujem za pochopenie.

!!! CENY SÚ PEVNÉ - PROSÍM NEPÍŠTE MI AK CHCETE ZJEDNÁVAŤ CENU ALEBO ZĽAVY, ALEBO ČI cena danej veci už môže byť aj s poštovným keď ved stojí 5 e - na takéto správy odpovedať nebudem !!!

OSOBNÝ ODBER - možný nie je, posielam len formou pošty.

- Prosím nepíšte mi ohľadne VÝMENY lebo o vzájomné vymieňanie vecí záujem nemám a už na takéto správy odpovedať ani nebudem ...
- tak isto prosím nepíšte mi správy typu: "Je to ešte aktuálne?" a keď Vám odpoviem, že áno už sa neozvete ...

- Pred tým ako si odo mňa niečo objednáte prosím prečítajte si tieto podmienky nech sa obe strany vyhnú prípadným nedorozumeniam:

1. Keďže mám aktívnu službu PRO mám možnosť predávať veci aj pod označením NOVÝ TOVAR - také aj sú - nové, niektoré visačku majú a niektoré sú bez nej, tie bez nej už ku mne tak prišli, nie sú nosené!, pri každej veci sa to snažím uviesť, ak by to pri nej uvedené nebolo, neváhajte sa ma na to opýtať, no na novosti veci to nič nemení.

2. Pod označením POUŽITÝ TOVAR - ponúkam veci buď, ktoré boli pár krát/málo nosené, alebo veci nenosené s tým, že dlhšie stáli v skrini, ale nezaraďujem ich už pod nový tovar, keďže som ich mala dlhšie doma, alebo boli raz oblečené a od vtedy dlhý čas stáli len v skrini, samozrejme aj toto sa snažím pri každom jednom inzeráte špecifikovať. Pod POUŽITÝ TOVAR nezaraďujem veci čisto nové!

3. Ceny mám uvedené bez poštovného! Balíčky posielam doporučene, v prípade ak chcete obyčajne, viem sa na tom dohodnúť, no zodpovednosť nesiete Vy, lebo ja Vám v takomto prípade dokázať neviem, že som Vám balíček odoslala a Vy mne, že Vám neprišiel.

4. Na dobierku posielam, len v prípade ak sumu za poštovné uhradíte vopred na účet. (podľa Váhy balíčka)

5. Prosím ceny nezjednávajte - ceny sú pevné. Na takéto správy tiež už odpovedať nebudem.

7. Veci po zlých skúsenostiach nerezervujem, len v prípade ak pošlete zálohu vopred.

8. Ešte by som Vás chcela požiadať, keď Vám balíček príde aby ste mi dali vedieť správou nech viem či je všetko v poriadku.

9. Veci späť neberiem, len v prípade ak by sa z mojej strany stala nejaká chyba v takom prípade sa báť nemusíte vrátim Vám peniažky. AJ v takomto prípade prosím komunikujte so mnou slušne všetci sme ľudia a sem tam chybujeme, vždy ide potom o to ako sa kto ku chybe postaví a ako sa ju snaží napraviť :).

10. Vecičky sa snažím kontrolovať najlepšie ako viem, ale ak by sa niečo vyskytlo neváhajte ma kontaktovať všetko spoločne vyriešime.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať :)

Ďakujem za prečítanie a prajem príjemné nakupovanie :).
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
janulka1973
15. júl 2020
Jednoznačne odporúčam super 👍obchodík ďakujem ☺️❤️🍀
katka11288
12. júl 2020
Vrelo odporúčam ♥️
barillaveronika
19. máj 2020
Odporúčam