Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Most pri Bratislave (okres Senec)    0     Profil používateľky
Most pri Bratislave (okres Senec)    0     Profil používateľky
Milé maminky, vitajte v našom bazáriku.

Ponúkam oblečenie, topánky nosené mojím synom aj dcérkou. Niektoré kúsky sú oblečené len raz al. vôbec. Taktiež ponúkam vecičky pre nenáročné mamičky. Ponúkanú vec sa snažím opísať čo najvernejšie aj s príp. chybičkami krásy. Ak v inzeráte nie sú uvedené rozmery, nie je problém ich na požiadanie doplniť.

NEVYMIEŇAM.
NEPOSIELAM NA DOBIERKU.

Prosím Vás, neurčujte ceny a nežiadajte zľavu z poštovného. Na správy žiadajúce zmenu ceny alebo typu "Kúpim, za toľko a toľko", "Ak mi to dáte aj s poštovným, beriem" apod. nebudem reagovať. Vyhradzujem si právo uprednostniť záujemcu s okamžitou platbou pred poradím (t.j. ak 1. záujemca len žiada miery a druhý si vyžiada podklady k platbe) . Žiadosť o premeranie nepovažujem za záväznú objednávku.

K cenám prirátavam poštovné pre II.tr. doporučene.

Tovar posielam doporučene II.triedou po pripísaní platby na účet. Na Vaše želanie môžem poslať aj obyčajne. Vy, však preberáte plnú zodpovednosť a riziko v prípade straty al. poškodenia balíčka.

Na platbu čakám max. 3 prac.dni, ak sa nedohodneme inak, potom považujem Vašu rezerváciu za irelevantnú a tovar posúvam ďalej.

Ak budete s obchodíkom spokojná, budem rada, keď mi to dáte vedieť cez hodnotenie. Ak nie, tak mi prosím, najprv pošlite spravu cez IP, aby sme mohli príčinu Vašej nespokojnosti objasniť a vyriešiť :) Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte sa pýtať. Rada zodpoviem.
Teším sa na obchodík s Vami :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

165 inzerátov

Aktualizované