Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Nová Baňa (okres Žarnovica)    38     Profil používateľky
Nová Baňa (okres Žarnovica)    38     Profil používateľky
Tešíme sa, že ste nakukli aj k nám. S predajom pomáham kamarátke (má dve detičky) a rodine. Vytvorte si balík, ušetríte na poštovnom a s cenou sa vieme dohodnúť.

NEMAJÚ ZÁUJEM O VÝMENU! NA DOBIERKU po zlých skúsenostiach NEPOSIELAM. Jednak je to od 1.1.2020 drahšie a jednak existuje ešte možnosť zaplatiť šekom, keď nemáte vytvorený účet.

Ak ste si kúpu medzičasom rozmysleli, bolo by pekné, keby ste ma o to informovali. Ak sa neozvete do dvoch dní, vecičky posúvam ďalšej mamičke (platí to aj pri prevode na účet). Pokiaľ sa neozvete do týždňa po obdržaní tovaru, tiež mažem inzerát. Píšem preto, aby nedošlo k zbytočnej nervozite na oboch stranách.

Pri použitom tovare dávame skutočne nízku cenu, aby sa vecičkami potešili aj iní a zbytočne to nestálo.
Uvádzam, ak má tovar nejakú chybu (vyblednuté, roztrhnuté, zašívané...) Ak to prehliadnem, ospravedlňujem sa, nie je to úmyselné (viď. moje hodnotenia). Ale snažím sa neponúkať takýto tovar.
Fotka na postave v mnohých prípadoch nie je možná. Je to malé alebo veľké. Snažím sa fakt všetko merať, uvádzať aj materiál ( okrem detských vecí, je toho veľa, ale nemám problém pomerať).
BALNÉ NEÚČTUJEM. Za stratu tovaru pri obyčajnom poštovnom neručím.
Poteší ma každá spokojnosť s cenou a tovarom. Vážim si každé kladné hodnotenie. Vopred zaň ďakujem.
Tak pokojné prezeranie a dobrý výber!
Zobraz celé podmienky
katkarum: Čítajte, prosím, aj podmienky. Ďakujeme, že si prezeráte aj náš tovar.
Kategória
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba
Cena v EUR

291 inzerátov

Aktualizované: Nedávno