Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Lipany (okres Sabinov)    277     Profil používateľky
Lipany (okres Sabinov)    277     Profil používateľky
Pekný deň, som rada, že ste nakukli do mojho bazárika. Naozaj si váš záujem úprimne vážim a verím, že prípadny nákup bude tešiť obe strany. 💋💋💋❤️
Ak sú otázky ohľadne tovaru pýtajte sa rada zodpoviem 🤗 Všetko, čo vás ohľadne tovaru zaujíma sa pýtajte, kludne detajlne fotky , rozmery, všetko... vyhneme sa tak neskor nezhodám, keďže ja veci detajlne v inzerátoch nepopisujem. ‼️‼️Veci do 10euro (vratane) nepremeriavam z casovych dovodov. Ak je tovar na donosenie znamená že má poškodenia v zmysle dier, či fliačikov no stále je nositeľný aspon "na doma".‼️ Ak su veci nosené znamená to , že je vidieť nosenie ale žiadne poškodenia v zmysle dier a fľakov. Upozorňujem je to bazár, nečakajte veci nové!!
Zvážte si kúpu lebo tovar naspäť neberiem ani nevymieňam .‼️
Pri pokusoch o zjednavanie ceny odpovedajte na moje ponuky a platte okamzite, lebo co plati teraz uz nemusi o 5h a ja sledujem kedy si spravy citate. Moj cas je vzacny!
Obchod beriem za uzavretý po vyžiadani podkladov k platbe ‼️‼️ váš záujem potvrdíte adresou a do dvoch dní mi nabehne platba na účet inak objednávku ruším. A pridávam negatívne hodnotenie. Kto sa zo zaujencov vyjadri prvy ohladom odberu a vypyta si podklady tomu danu vec posuvam. Necakam na vyjadrenie podla poradia, nakolko som s touto situaciou mala neblahe skusenosti.
Poštovné podla aktuálneho sadzobníka SP . Vždy prosím uveďte akou formou si želáte zásielku zaslať. Obyčajné poštovné, prípadne doporučene. Pri obycajných zásielkach, zašlem a Viac sa obycajnym zasielkam po odoslani nevenujem!!!
Odosielam vždy v piatok. 😘Ďakujem Vám za priazeň a že ste si vybrali práve môj obchodík. :-)
A este jedna nie menej podstatná vec. Ak nevyjadríte konečné stanovisko v správe, pri prejavení záujmu o vec, pri prípadnej ďalšej snahe o nákup v mojom bazári budete odignorovaní. Ak si ja dávam snahu slušne odpísať tak očakávam to isté. ✌🏻😇
Odosielam vzdy v piatok.
Tovar priebežne dopĺňam tak si nenechajte ujsť krásne kúsky :-)
Ď❤A❤K❤U❤J❤E❤M

Moj sukromny “black-list”
🙅🏻‍♀️Ivini‼️
🙄 selly2901
miroslava1313
Zobraz celé podmienky
ladyan: Odosielam vždy v piatky! Veci do hodnoty 10e (vratane) nemeriam 📌
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

3 500 inzerátov

Aktualizované