PLUS    Lipany (okres Sabinov)    291     Profil používateľky
Lipany (okres Sabinov)    291     Profil používateľky
Pekný deň, som rada, že ste nakukli do mojho bazárika. Naozaj si váš záujem úprimne vážim a verím, že prípadny nákup bude tešiť obe strany. 💋💋💋❤️
Ak sú otázky ohľadne tovaru pýtajte sa rada zodpoviem 🤗 Všetko, čo vás ohľadne tovaru zaujíma sa pýtajte, kludne detajlne fotky , rozmery, všetko... vyhneme sa tak neskor nezhodám, keďže ja veci detajlne v inzerátoch nepopisujem. ‼️‼️Veci do 10euro (vratane) nepremeriavam z casovych dovodov. Ak je tovar na donosenie znamená že má poškodenia v zmysle dier, či fliačikov no stále je nositeľný aspon "na doma".‼️ Ak su veci nosené znamená to , že je vidieť nosenie ale žiadne poškodenia v zmysle dier a fľakov. Upozorňujem je to bazár, nečakajte veci nové!!
Zvážte si kúpu lebo tovar naspäť neberiem ani nevymieňam .‼️
Pri pokusoch o zjednavanie ceny odpovedajte na moje ponuky a platte okamzite, lebo co plati teraz uz nemusi o 5h a ja sledujem kedy si spravy citate. Moj cas je vzacny!
Obchod beriem za uzavretý po vyžiadani podkladov k platbe ‼️‼️ váš záujem potvrdíte adresou a do dvoch dní mi nabehne platba na účet inak objednávku ruším. A pridávam negatívne hodnotenie. Kto sa zo zaujencov vyjadri prvy ohladom odberu a vypyta si podklady tomu danu vec posuvam. Necakam na vyjadrenie podla poradia, nakolko som s touto situaciou mala neblahe skusenosti.
Poštovné podla aktuálneho sadzobníka SP . Vždy prosím uveďte akou formou si želáte zásielku zaslať. Obyčajné poštovné, prípadne doporučene. Pri obycajných zásielkach, zašlem a Viac sa obycajnym zasielkam po odoslani nevenujem!!!
Odosielam vždy v piatok. 😘Ďakujem Vám za priazeň a že ste si vybrali práve môj obchodík. :-)
A este jedna nie menej podstatná vec. Ak nevyjadríte konečné stanovisko v správe, pri prejavení záujmu o vec, pri prípadnej ďalšej snahe o nákup v mojom bazári budete odignorovaní. Ak si ja dávam snahu slušne odpísať tak očakávam to isté. ✌🏻😇
Odosielam vzdy v piatok.
Tovar priebežne dopĺňam tak si nenechajte ujsť krásne kúsky :-)
Ď❤A❤K❤U❤J❤E❤M

Moj sukromny “black-list”
🙅🏻‍♀️Ivini‼️
🙄 selly2901
miroslava1313
Zobraz celé podmienky
ladyan: Odosielam vždy v piatky! Veci do hodnoty 10e (vratane) nemeriam 📌
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

3 488 inzerátov

Aktualizované