Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Ružinov    3     Profil používateľky
Bratislava - Ružinov    3     Profil používateľky
Tovar posielam postou po pripisani penazi na moj bankovy ucet, 2,70€ je postovne k cene tovaru, ak ide o balik (vacsie a tazsie predmety), alebo 1,70€ list (ľahke a mensie predmety). Pripadne osobny odber - BA, po vzajomnej dohode.
Je možné poslať tovar aj obyčajne, no na vlastnú zodpovednosť ( list do 500g je 0.65€ a do 1 kg 0.95€). Poprosim, ak Vas to veľmi neobťažuje, mi pri obyčajných zásielkach, aspoň dať info, že balik dorazil, pripadne dať info internou poštou, alebo do hodnotenia, keď zmažem inzerát.
VŠETKY INZERÁTY V MOJOM BAZÁRE SÚ AKTUÁLNE. Kazdý vážny záujemca, ma inzerát pozastavený. Na platbu čakám 48h, keď peniaze nenabehnú, informujem kupujúcu, ak nereaguje, ruším pozastavenie inzerátu a aj nákup.
Prosim kupu si riadne premyslite, nakolko nie som internetovy predaj a neviem spatne vyhoviet Vasim roznym poziadavkam. Spat tovar uz nevezmem, ani kvoli velkosti, ani kvoli inej predstave o farbe, alebo zlom strihu co Vam nesadol. Je to bazar, tak posunte to dalej.
POSTOVNE NEPREPLACAM! Kúpu si prosim riadne premyslite, nie som online obchod, kde maju skladom z kazdeho vyrobku, niekolko kusov.
Ďakujem za pochopenie 😙
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
zuzi010893
20. sep 2021
Odporúčam mamičku ✊😊
lia503
20. sep 2021
Veľmi pekne ďakujem♡