Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Ahojte! Ak ste náhodou natrafili na môj bazárik, som rada :) Veci v mojom bazáriku sú aj nosené, ale aj úplne nové. Vecičky rezervujem maximálne do 2 dní od Vášho napísania, čiže ak sa objaví druhý záujemca a Vy neodpíšete na 3. deň, tovar ponechávam ďalšiemu záujemcovi. Veci NEVYMIEŇAM!!! Všetky ceny sú pevné!! Zaslaný tovar už neberiem späť, preto v prípade Vášho záujmu sa pýtajte na rozmery, rada pomeriam, odpoviem. Prosím Vás, buďte také milé a pri každom Vašom záujme a mojom odpísaní, mi aspoň dajte vedieť či máte o tovar záujem, alebo nie. Pri prebratí tovaru, budem rada ak si nájdete trošku času a venujete mi Vaše hodnotenie, ako ste boli spokojné s obchodíkom. Takže Vám prajem príjemné nakupovanie.
UPOZORNENIE: obyčajným poštovným neposielam po zlých skúsenostiach, iba dobierkou za 1€ - 1,50 €, záleží v akej cene je tovar, ďakujem za porozumenie. Pri väčšom odbere pošta grátis.
Ahojte! Ak ste náhodou natrafili na môj bazárik, som rada :) Veci v mojom bazáriku sú aj nosené, ale aj úplne nové. Vecičky rezervujem maximálne do 2 dní od Vášho napísania, čiže ak sa objaví druhý záujemca a Vy neodpíšete na 3. deň, tovar ponechávam ďalšiemu záujemcovi. Veci NEVYMIEŇAM!!! Všetky ceny sú pevné!! Zaslaný tovar už neberiem späť, preto v prípade Vášho záujmu sa pýtajte na rozmery, rada pomeriam, odpoviem. Prosím Vás, buďte také milé a pri každom Vašom záujme a mojom odpísaní, mi aspoň dajte vedieť či máte o tovar záujem, alebo
Kategória
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba
Cena v EUR

67 inzerátov

Aktualizované: Nedávno
Strana
z 2
Hore
PredošláStrana
z 2
Ďalšia