Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Ahojte! Ak ste náhodou natrafili na môj bazárik, som rada :) Veci v mojom bazáriku sú aj nosené, ale aj úplne nové. Vecičky rezervujem maximálne do 2 dní od Vášho napísania, čiže ak sa objaví druhý záujemca a Vy neodpíšete na 3. deň, tovar ponechávam ďalšiemu záujemcovi. Veci NEVYMIEŇAM!!! Všetky ceny sú pevné!! Zaslaný tovar už neberiem späť, preto v prípade Vášho záujmu sa pýtajte na rozmery, rada pomeriam, odpoviem. Prosím Vás, buďte také milé a pri každom Vašom záujme a mojom odpísaní, mi aspoň dajte vedieť či máte o tovar záujem, alebo nie. Pri prebratí tovaru, budem rada ak si nájdete trošku času a venujete mi Vaše hodnotenie, ako ste boli spokojné s obchodíkom. Takže Vám prajem príjemné nakupovanie. :-)

UPOZORNENIE: Posielam výhradne iba dobierkou za 1€ - 1,50 €, záleží v akej cene je tovar, z osobných dôvodov, ale aj z dôvodu zlých skúseností po zaslaní balíkov obyčajne, preto je aj u mňa nižšia cena za dobierku, ďakujem za porozumenie. Pri väčšom odbere pošta grátis.
Ahojte! Ak ste náhodou natrafili na môj bazárik, som rada :) Veci v mojom bazáriku sú aj nosené, ale aj úplne nové. Vecičky rezervujem maximálne do 2 dní od Vášho napísania, čiže ak sa objaví druhý záujemca a Vy neodpíšete na 3. deň, tovar ponechávam ďalšiemu záujemcovi. Veci NEVYMIEŇAM!!! Všetky ceny sú pevné!! Zaslaný tovar už neberiem späť, preto v prípade Vášho záujmu sa pýtajte na rozmery, rada pomeriam, odpoviem. Prosím Vás, buďte také milé a pri každom Vašom záujme a mojom odpísaní, mi aspoň dajte vedieť či máte o tovar záujem, alebo
Zobraziť hodnotenia:
Odporúčam na 100% super komunikácia, rýchle doručenie, veci v dobrom stave + darček, ktorý potešil 😉
s maminou som bola veľmi spokojná, odpovedá okamžite, ochotná poradiť, vrelo odporúčam